Mamici casnice (57)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns light spune:

quote:
Originally posted by diadaniela
Lucia ,banuiesc ca ai fi preferat sa ramai cu cele 70 de kg decat sa slabesti in conditiile astea.,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,Dana
Klaaaaaaar!Miha felicitari!!!!!!!!!
mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Miha super
La ce banca? K si eu sunt in cautare, vrem sa luam unul pt locuinta in septembrie.

Fla (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha ,felicitari!
Lucia ,ai mancat cartofii aia?

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Dap, cu branza rasa deasupra si cu salata de rosii!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Este un credit pt nevoi personale la HVB bank pe 5 ani.....am vrut un credit pt locuinta, da la cat e un ap cu 2 cam (in buc in jur de 50.000) ne trebuiau in jur de 15.000 pt avans...si chiar nu avem de unde. Si sa facem credit si pt avans si pt locuinta........ chiar nu ne descurcam.
Noi am luat aproape 5000 euro.

Acum...nu reusesc sa ma decid cum e mai bine sa-i pastram, la banca sa-i depun la termen sau...nu stiu...veniti si voi cu o idee.

Pupik fetele care pleaca in vacante in turcia

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Fetelor, am puse poze cu mandra mea in rochita pregatita de nunta !

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Woow super Anculina...super rochita (de unde ai luat-o si ?$) da' mai super e modelul

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Miha,io ti-am dat o idee in ceea ce priveste banii dar se pare ca nu e buna,nu?

Anculina,unde-s pozele alea mey?


Flavia,in caz ca nu ne mai intersectam pe traseu ,ca nu se stie niciodata cu netul asta,mama lui de net,iti urez vacanta minunata si distractie maxima!

Cami,tot la facut bagaje ai ramas? Eu iti tin pumnii sa treci cu bine peste cele doishpi ore de zbor.

Adriana,gata,ti-ai convins sotul sa o puneti de o deplasare? Ai plecat fara sa spui nik?


Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Raalucutza bine-ai revenit, chiar daca pentru putzin timp. Ghidul de utilizare esti tu, adica ghidul, utilizarea... hmmm, cum crezi de cuviintza. Te-am lamurit, da ?
Flavia eram vedeta din aia la umbra, adicatelea stateam in umbra
Dana pai daca n-a adormit copilul, da-te si tu la cartofile Luciei. Moammaaaa ce ti-a facut, auzi cu brinza si salata
Maria2mami felicitari pentru credit
Anculina frumoasa rochitza si scumpa fetitza. Ei si cu palariutza, o pierzi acushica, o ocheste vreun flacau la nunta
Cuscra itzi raspund eu, poza o gasesti in albumul casnicutzelor. Cunosti adresa, sau tzi-o trimit ?


Isabella la un anishor
Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami, Isabella de la 6 la 10 luni
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:




ia sa vad eu daca mi-ati dus dorul?
dar in pacate nu am acum timp sa citesc din urma

si revin

Poze cu Lucas

Mergi la inceput