Ajutati-o pe Daria

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Mihaela, asteptam vesti in legatura cu suma care mai trebuie stransa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Imi cer scuze ca nu am fost prezenta zilele astea . Am de rezolvat niste probleme si nu prea am avut timp. Ma eliberez cam in doua saptamani.
Insa nu am lasat balta aceasta problema. Maine vorbesc cu mama Dariei si va comunic cati bani mai trebuie stransi.
Pe curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Mai e nevoie tot in jur de 2 000 euro(s-au strans foarte putin).
Maine plec din Bucureti pentru 2 sapt. dar am acces la net la 2 sau 3 zile.
Sa ne auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyonise spune:

Multumesc pentru promptitudine. Voi contribui si eu cu o mica suma zilele acestea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns par spune:

Buna , sper sa pot eu contribui cu o suma in valuta - as prefera sa vi-i dau insa va trimit un mesaj privat pentru a stabili detaliile despre cum vi-i pot trimite - asa ca va scriu un PM si astept un raspuns.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns par spune:

Contul dvs nu accepta mesaje private, asa ca v-am trimis un mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Am vesti despre Daria. A avut o enteviroza si e internata momentan la Gomoiu cu mama ei. Este mai bine dar a avut febra cu convulsii si asta i-au accentuat problemele ei.Insa in cateva zile sper sa se puna pe picioare.
Mai e nevoie de 1 400 euro pentru aparat. Mai e putin insa mult pentru ele. Eu simt ca se vor strange.
Numai bine! Eu sunt plecata din Bucuresti dar am acces la net la cateva zile. Deci comunicam dupa cum v-am promis.
Tinem aproape!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Par , primesc tot timpul mesaje private. Nu stiu ce s-a intamplat. Comunicam atunci pe mail.
Scuze de interventie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vandana spune:

Eu am adoptat o fetita care este nascuta la 7 luni greutate950gr.dar sa ne ajute cel de sus nu am deloc probleme din contra este fff. vioaie.As vrea si eu sa ajut si astept o adresa sau un nr. de telefon sa pot dona.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by par

Buna , sper sa pot eu contribui cu o suma in valuta - as prefera sa vi-i dau insa va trimit un mesaj privat pentru a stabili detaliile despre cum vi-i pot trimite - asa ca va scriu un PM si astept un raspuns.

Momma always said life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.





cu respect,
Roxa



No, vidiazni!

Mergi la inceput