Ajutati-o pe Daria

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Susman Mihaela – copil frumos si bun la suflet, stiu mai multe persoane ce nu sunt membre DC care, dupa ce au citit acest subiect, au donat banuti si sper eu vor ajuta in continuare pe Daria...... vreau sa le multumesc tuturor ce au accesat aceasta pagina !

Pentru toti cei ce au fost si vor fi alaturi in continuare, te rog sa editezi primul tau mesaj (cel initial) si sa pui sus de tot conturile si situatia donatiilor la zi (actualizat macar saptamanal) pentru ca poporul sa stie cum sta Daria cu banii....... si cati mai trebuie sa strangem.

Pentru toti cei ce pot intinde o mana de ajutor.... iata conturile:

DONATII PENTRU LEI:
Titularul contului deschis in numele Dariei este bunicul Dariei fiind si insotitorul ei.

Numele BIZBAC PETRU
BRD sucursala CAROL: PACHE PROTOPOPESCU
IBAN: RO67BRDE441SV37180344410

DONATII VALUTA:
Titulara acestor doua conturi este Tudor Daniela (mama Dariei).
Cont BRD Groupe Societe Generale, sucursala Titan Bucuresti, str. Lucretiu Patrascanu nr. 14

RO68BRDE441SV66353074410 pt. USD
sau
RO64BRDE441SV66353154410 pt. EURO
COD SWIFT BRDEROBY

Sanatate tuturor !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

O sa incerc sa va tin la curent si va comunic curand de cati bani mai sunt nevoie. E perioada concediilor si eu am fost plecata si mai plec asa ca nu voi reusi saptamanal sa va comunic situatia.
Mama Dariei nu reuseste sa verifice atat de des conturile deoarece e foarte prinsa.
O sa am o discutie cu ea. Sper ca nu mai e nevoie de multi bani.
Va multumim de interes si ajutor.
Pe curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

daca tot sint pe la banci maine,o sa ii trimit si Dariei o donatie.Multa bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:

Am trimis azi in cont pt Dnul Bizbac Petru 100 ron prin ordin de plata.Astept o confirmare.Bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Multumiri! Maine o sa va informez despre situatia financiara.
O noapte placuta si racoroasa va doresc.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si eu sunt aici..astept sa vad Mihaela cat mai are Daria nevoie..
din pacate zilele astea am foat tare ocupata si cam tot ce'am strans le'am oferit copiilor de la "teledon" dar mai gasesc eu cate ceva si pentru Daria..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Imi cer scuze pentru intarziere dar azi am reusit sa pun si eu niste bani pentru Daria.



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

buna ziua tuturor
Nu prea am lucrat cu bancile pana acum si de aceea nu inteleg daca contul in lei este valabil numai pentru bucuresti sau poti depune de la orice sucursala BRD din tara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

am rezolvat, gata, se poate de oriunde din tara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susman Mihaela spune:

Revin cu vesti despre Daria. Azi am vorbit cu mama ei.Tocmai azi au venit de la mare. E prima data cand Daria a vazut marea si s-a simtit foarte bine. A fost intr-o tabara cu mama ei si a fost nemaipomenit pentru ea.
Si acum partea financiara...De pe acest forum s-au strans 18 000 000 lei vechi si cu ocazia asta multumim tuturor celor care au acesat aceasta pagina si au facut donatii. Aparatul costa 6 000 EURO si deocamdata a platit la el 4 000 EURO. MAI AVEM NEVOIE DE 2 000 EURO!!!!!!!!!
Aparatul a fost adus din Germania si este acasa la Daria insa firma preseaza familia sa plateasca si restul baniilor. Noi incercam sa facem rost de bani si pe alte cai dar merge cam greu.
Maine verificam si conturile in valuta desi acolo nu stiu daca s-a strans ceva. Doamne ajuta!
Revin curand cu vesti noi , sper bune!
Numai bine!

Mergi la inceput