chat??????????

chat?????????? | Autor: cosmi1975

Link direct la acest mesaj

daragi moderatori ce are chatul de 2 zile ?

bibilica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alondra25.2006 spune:

De cate ori am vrut sa intru pe chat...nimeni.Chiar nimeni nu intra pe chat?Sau e defect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Pai mai e chat?Ca la mine a disparut din stanga...unde era..Am observat deabia aseara si m-am gandit ca s-a scos..

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Probleme oarecum tehnice. Se vor remedia sub o forma sau alta. Scuze pt inconvenienta.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

A expirat licenta de test. Astazi il cumpar ... versiunea actuala dar fara messanger

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Chatul este functional

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

cum folosesc cookies din browser?????

dar explicati asa..ca la prosti..va rog...

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

cookies-urile nu se folosesc de catre cineva anume ci este o modalitate de a vedea mai repede o anumita imagine pe care ai mai vazut-o inainte. De exemplu in acest moment vei citi aceste randuri si iamginea de pe monitor va fi retinuta de calculatorul tau sub forma unei informatii stocate intr-un fiser sau mai multe. Aceste informatii de tip imagine ca sa le zicem asa retinute si inregistrate pe un calculator poarta generic denumirea de cookies. Cand un programator proiecteaza o pagina pe internet in 99.9% din cazuri pentru un utilizator este absolut necesara configurarea browserului de asa maniera incat sa permita retinerea acestor imagini sub forma unor fisiere adica sa permita acceptarea de cookiesuri. Desigur acestea trebuiesc periodic sterse dar este deja un alt capitol. In cazul in care un utilizator nu este de acord ca brwserul sau sa permita inregistrarea acestor cookiesuri pot sa apara o serie de dezavantaje personale (un exemplu ar fi logarea pe un forum care are loc cu succes in serverul destinatie dar pt utilizator nu se realizeaza sau daca se realizeaza este doar cu caracter temporar)
Cam asta ar fi in principiu.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

no,deci merge chatu..nu-l mai gaseam pt ca intram pe linkul cu www in fata..am schimbat si acu il vad si vad ca si merge..deci e functional.
pupici.

POZE

Mergi la inceput