Mamici casnice (55)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lunna27 spune:

Parerea mea este ca e important sa ai pamantul,ca bani de casa mai gasesti.Noi cred ca am depus actele prin primavara si ne-a chemat prin noiembrie cand s-a facut tragerea la sort pt a alege parcela(nu e mult doar 300mp,dar suficient asa ,pe degeaba).Noi nici nu visam sa prindem,am avut noroc.Ca sa construiesti cu firma zic eu ca e mult mai scump,daca ai bani e super.

Flavia ,nu stiu ce voi face din sept.,sotul meu nu vrea sa o dam la cresa,el vrea sa punem o femeie,dar e cam greu de gasit si mai ales sa fie de incredere.Eu am terminat fac. de chimie si lucrez(lucram) la vreo 12km inafara orasuluisi din cauza asta as vrea sa-mi gasesc ceva mai aproape si cu un program mai lejer dar nu cred ca am eu norocul asta

Symaco,si eu am momente dintr-astea...si mai ales seara la TV

Dana cu Paul (8.09.2000)& Ana Maria (6.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Miha ,mie acum mi-a picat fisa. veniti si voi la Moeciu cu noi ,da?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

pupici fetelor!
ati scris, nu gluma! citit tot, vazut poze, puteti sa ma intrebati orice:)))
sa nu uit, BUN VENIT LUNA! sa-ti cresca mari copilasii!
nu stiu ce trebuia sa mai zic, ca neuronu' sufera de caldura, da' revin:))))

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Dana,as vrea mult de tot sa vin,dar deocamdata nu tine de mine.Cat am sa pot sa dau din gura si sa-mi sotul o voi face. Acuma sa vedem cum se poate el descurca la servici...

Mai nu mai vorbiti de case ca ma apuca depresia...

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

CAMIIIIIIII!
pe la noi nu treci?:)

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

da.sunt aici.neata.
si nu sunt suparata.nu ma supar eu atat de usor
singurul lucru pe care nu poci sa-l accept este sa mi se "impuna" ceva si problema mea este ca sunt atat de sincera incat sinceritatea mea "doare"...
Imi pare rau daca am deranjat.Nu asta mi-a fost intentia
Si daca nu incetati cu faza "de mine nu ati intrebat" va pup parinteste pe frunte si-mi strang jucariile
Astea chiar ca sunt subiecte de gradinita...
Si eu am pus nenumarate intrebari,am pus copii drepti sa le fac poze pt. voi si nimeni nu mi-a spus nimic.Asta ce inseamna ca ar trebui sa dau cu capul albastru in peretele rosu sau sa incep sa urlu pe aici ca nu ma bagati in seama?!
Gata cu asta.Sper ca am fost inteleasa.

adinell,apreciez privata dar nu era cazul.Nu am nimic cu tine.Dar jur ca nimic.Eu asa am vazut si nu numai eu ca tu tot puneai intrebarea aia la care fac apoplexie deja
Iti accept scuzele dar chiar nu ai de ce.
Si ai scris acolo,aseara un mesaj din care eu nu am inteles nimic.Cel cu "mi-a dat un copil al LUI".Esti burtica?
Cand esti deprimata,stresata,plina de probleme foloseste subiectul "mamici casnice" ca sa te descarci si de ce nu privata mea.Sunt tare prietenoasa,ascultatoare si uneori ca un balsam pe ranaNa ca am zis-o!

Flavia,eram datoare cu un iti ajunge ca apoi ti-o iei in cap

DAna,ai facut scoicile?unde-ti pleaca colegul?trece si pe la mine la o cafea?

mmiha,ori friki-friki cu colegul? gata,totul a intrat in normal in familie?

alexa si mami,daca tot ai citit tot baga rezumatul ca eu nu am facut-o.inca am ochii lipiti

gata.la restul nu va raspund.nu vreau.na!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami

CAMIIIIIIII!
pe la noi nu treci?:)

alexa



Pot sa trec eu?

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

ce Miha esti geloasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neata cami! uite de la mine
mmiha, io tot nu pricep, v-am zis ca-s blonda, ce relatie e intre tine si colegu'? cum daca o sa stati impreuna e ok? daca nu vrei sa-mi zici, nu ma supar, serios:)
nici io n-am inteles faza cu ccc cupilu' Lui. DD are un singur copil, eu asa stiam.

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miha, chiar te rog
dana, vezi erau si socrii buni la ceva, stateai cu ei, cind era sotu' plecat:))))

alexa

Mergi la inceput