Maine e 06.06.06!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

m-am intors. sunt intreaga!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norocuta spune:

Nu simt nimic: va fi una ca oricare alta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

Pai deja ma ingrijorez... copilul meu a implinit azi 3 ani si 9 luni... brrrr Si maine va face 3 ani, 9 luni si o zi!!!! Aaaa, si la gradi a colora tun cires cu negru... nu mai caut semnificatii ca ma doare capul si mai rau

Mami ”www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George” (6.09.2002)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii minunii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

vorbiti de coincidente? haideti sa va spun eu ceva...azi, dupa ce am extras de la ATM niste bani, am cerut chitanta, sa vad cati bani mai am in sold. Aveti o sansa sa ghiciti soldul contului meu de azi!!! btw, am pastrat chestiunea in cauza pentru neincrezatori :)

Oricum, pentru mine e doar o coincidenta!



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Ieri la munca s-a discutat pe tema asta. Ca la ora 6:06 dimineata va fi ceva unic... 06-06-06-06-06... ca se va intimpla ceva, ca va fi o zi speciala... blah blah...

Eu le-am spus prietenelor ca din pacate la mine nu se va intimpla nimic :)

o-six...o-six...o-six...o-six...no-sex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

acum e deja 7.06.2006 si putem spune ca nu s-a intamplat nik pe 6.06.2006... deci sunt simple tampenii ale unora ce vor sa faca valva pe un anumit subiect... sau ziare ce nu mai au articole de publicat.. sau ma rog... orice altceva

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

A fost o zi ca oricare alta, fara evenimente speciale.
Ma bucur ca a trecut si ca nu am avut de suferit.

Mergi la inceput