Accesul la forumul desprecopii.com ti-a fost ....

Accesul la forumul desprecopii.com ti-a fost .... | Autor: Mami de pifos

Link direct la acest mesaj

RESTRICTIONAT!??? de ce? ce se intampla? cu toate ca siunt logata!

Acuma am intrat de pe YD prieteni mele, sa vedem daca ma lasa asa... unde si cui pot scrie...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Poate din cauza ca aveti trei conturi active. Care dintre ele doriti sa va ramana?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Eu am un singur cont activ si tot sunt foarte restrictionata... in sensul ca trebuie sa scroll down la fiecare pagina juma' de ora ca sa ajung la continut pt ca imi apare mesajul cu restrictionarea in partea de sus a paginii de 11 ori in cel mai bun caz... In plus, am ramas intepenita la 2709 mesaje cam o luna, timp in care la "membri" aparea ca nu am mai postat... de-o luna, in timp ce eu postam de zor. Postez restrictionata cum sunt si intru si pe chat si culmea, lumea vede ce scriu (desi de cele mai multe ori cand postez imi apare "error - type mismatch"). Acuma se pare ca am progresat la 2714 mesaje...
Am sters cookies de nenumarate ori, temp files de nenumarate ori, am semnalat problema de nenumarate ori pe diverse cai si am rugat de nenumarate ori sa se incerce rezolvarea ei... la Primaria Capitalei n-am scris inca.
Va rog, e neplacut...

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Problema era de la calculator... Nu avea legatura cu contul acesta! Multumesc!

Beatrice, mami de Alex pifos

www.dropshots.com/day.php?userid=117763&cdate=20060521&ctime=143705" target="_blank">

MERG SINGUREL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

no offence acum, dar daca tot zici ca ai rezolvat, fi buna si zi si cum...
sa vada si restu' lumii, poate incearca si ei ideea ta sau poate au mai mult noroc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Pai rezolvat in sensul ca ma dusai la un alt calculator... ca se pare ca avea acela pe care scriam, niste virusi urati care nu faceau altceva decat sa-mi tot dea erori peste tot... Si m-am dus pe altul... Evident ca era ok!

Beatrice, mami de Alex pifos

www.dropshots.com/day.php?userid=117763&cdate=20060521&ctime=143705" target="_blank">

MERG SINGUREL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

sora-mea avea aceiasi pb si astazi vad ca s-a rezolvat.
ea zice ca a sters aseara aproape 300 de cokies. o avea legatura?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Si la mine a mers cu cookies cand aveam probleme de logare, insa acuma nu mai merge, am incercat de cateva ori. Si am incercat si de pe alt computer, al altcuiva, si am aceeasi problema, cu singura diferenta ca in loc sa-mi afiseze mesajul de 11 ori mi-l afiseaza numai de vreo 3

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca tanasica spune:

quote:
Originally posted by cataghe

Si la mine a mers cu cookies cand aveam probleme de logare, insa acuma nu mai merge, am incercat de cateva ori. Si am incercat si de pe alt computer, al altcuiva, si am aceeasi problema, cu singura diferenta ca in loc sa-mi afiseze mesajul de 11 ori mi-l afiseaza numai de vreo 3

si eu aveam pb.asta de la orice calculator intram vara trecuta...dar s.a rezolvat pur si simplu de la sine...asa ca n.am sfaturi...

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)



Anca si Alexandra (10 nov.2003)

poze:
http://community.webshots.com/user/alexandra_ioana

FOARTE IMPORTANT:
http://www.maap.ro/images/afis_gv.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Anca, deci trebuie sa am rabdare pana la toamna?

Ma ajuta si pe mine cinevaaaaaaaaaa??...

_
"The reports on my death are greatly exaggerated." (Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

De ce o persoana are mai multe conturi?!

Gandacel si Bogdanel (14.11.2005)

Mergi la inceput