Ne lasam de fumat!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinaresit spune:

buna fetelor.am reusit.am terminat de citit cartea.am fumat ultima tigara ,am facut promisiunea si sint foarte fericita .am plins cind i-am promis fiului meu de 5 ani ca asta e ultima tigara stiu ca am invins monstru mic si pe ala mare din creier,sint pregatita sa lupt .va multumesc pt ca sinteti aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory23 spune:

fumez de 7 ani. 1 pachet/zi. e timpul sa fac ceva pentru mine si sa ma las.nu stiu daca voi reusi dar nu vreau sa renunt fara sa incerc macar. va rog sa-mi trimiteti si mie cartea de care vorbiti
b_corina1985@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaresit spune:

cory am incercat sa-ti trimit cartea dar e o pr cu ad b corina1985@yahoo.com nu vrea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory23 spune:

adresa e b_corina1985. nu cred ca se vedea liniuta de jos. multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

alina, ia incearca te rog cartea si pe ripley_ripley2003@yahoo.com.
multumesc anticipat

Ripley, mami de Ana Ecaterina (10.11.2005) si Iris Maria (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaresit spune:

fetelor v-am trimis cartea ,.mult succes si sa ne tine-ti la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

alinama bucur pt tine si m-au impresionat f emotiile tale.

siminafma gandesc sa incerci sa o cauti in librarii. pe site o gasesti in limba engleza dar ma gandesc ca nu o vrei in l engleza, plus ca nu cred ca o livreaza in romania. altfel nu stiu. eu am primit-o de la un prieten si am dat-o la fel cu draga inima la toata lumea care o doreste. daca nu o gaseti, scoate-o la imprimanta si pune-o frumos intre niste coperti.

sper din suflt ca toata lumea care o primeste sa incerce sa o recomande la altii, chiar daca voi nu reusiti. daca tot a zecea persoana reuseste eu zic ca nu e rau. dar pana acum rata de reusita e f buna.



Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Almo, multumesc de raspuns. In engleza o si vreau, prietena mea e aici. Titlul exact si autorul le mai poti scrie o data, te rog? Posibil sa le mai fi scris dar sa nu fi fost eu atenta.

Multumesc inca o data.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:



da la google allen carr - easy way to stop smoking
gasesti carti si are un site cu cateva personalitati care au reusit cu aceasta carte



Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze
si http://otlaca.myminicity.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

OK, multzam mult. O sa caut si o s-o comand. Site-ul nu-l trimit prietenei, ca vreau sa fie surpriza si cartea, altfel imi da cu site-ul in cap. Nasol e ca ieri cind eram cu ea la telefon, tocmai se oprise sa-si ia un pachet de tigari, sa fie acolo... pentru cind vrea una pe furis si nu are cui sa ceara...







Mergi la inceput