Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Bine ai revenit camelia..toate cele bune lui Claudiu
..azi am mai primit de la o fata super fantastica..super.. super luptatoare..super deosebita!!bubulina1..20 Ron
Dalina si ea o fata cu suflet mare a depus in contul Nicoletei 55 Ron si 55 Ron in contul de "urgente" pentru Claudiu..pentru ca nu are cum sa ajunga la Banca Transilvania!!
cl.a trimis pe adresa mea azi 30 Ron si copiile de la banca deoarece a mai pus luna trecuta in contul copiilor 40 Ron..si nu au intrat..o sa verificam..din nou..
cristina26 a pus azi 50 pe adresa mea ii confirm cum ii primesc!!
Va multumim din tot sufletul!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:


Desi nici pana acuma nu reuseam sa scriu ft des, acuma din pacate nu mai am net acasa si voi intra si mai rar.
Vroiam sa confirm ca au ajuns banutii de la Chiorean Ioan Ciprian din data de 10 iulie.
Ceilalti banuti inca nu au aparut pe extrasul de cont din 14 iulie. Sper sa apara cat de curand pentru ca ma doare inima ca nu ii pot confirma.

Pentru o cautare mai rapida Va rog foarte foarte mult in continuare sa imi scrieti pe PM pentru banutii care tr confirmati, pentru ca nu stiu daca dial-up imi va permite sa intru mereu pe DC ca sa citesc si urmaresc toate mesajele. Multumesc mult la toata lumea


Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Liana, se vede ca vara port maieuri si nu bluze cu maneca! Saptamana asta trimit banii pe luna iulie. Tot pe adresa ta, tot prin plic.


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Sa ma iertati dar lucrez de dimineata pana noaptea tarziu..de aceea nici macar la banca nu am avut timp sa ajung..sper ca zilele astea sa ajung..
am mai primit doua pliculete si imi cer scuze ca ii confirm cu intarziere..
cl..30 Ron
cristina26...50 Ron
Va multumim!!!
Tzuniimi cer scuze dar abia reusesc sa respir..dar sa te mai trag si de maneca..si in plus nu ai maneca..te pup..si ii astept..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Fetele, Liana? eu o sa trimit banutii ce i-am primit eu, nu mai are sens sa ii tin. Am asa:
-40 CAD de la DanaA
-20 USD de la lucia_cs
-40 USD de la rodicaosoian
O sa imi fac cont pe Moneygram si o sa ii trimit asa am inteles ca taxele sunt mai mici decat la Western Union.
Mai imi ia cateva zile pana mi se face transferul bancar de la paypal in contul bancar personal (vreo 3-4 zile).

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Oanaa...otrava e pe receptie


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Dragalaso, te bazai cand am banii gramada

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Oana, cand trimiti banii? ca vreau sa trimit si tura de iulie-august--adica tot 40 CAD.
Sau sa-i expediez eu direct tot prin Moneygram?
Eu as putea sa ti-i trimit maine, daca zici tu ca e mai bine sa-i trimitem la gramada.
Ce zici?

Te pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Trimite-i si pe aia la mine, la gramada mai mare nu se mai simt prea tare taxele alea de expeditie, zic si eu.
Cred ca si ajung pana se transfera banii pe care ii am in paypal in contul bancar.
Pup

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dalina spune:

Buna, am si eu o intrebare: au intrat banii trimisi de mine?
Dalina

Mergi la inceput