Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

camelia multumim!!
Tzuni te anunt cum ii primesc!!multumim!!te trag de maneca daca uiti pentru iulie
ilinca79 multumim!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpintilie spune:

Salut!

Am trimis 150 RON in data de 16.06.2006 in contul RO89RNCB3200000641430001 la Banca Comerciala Romana, beneficiar Cojocariu Anca Maria.Am intrebat pe privat daca banii au ajuns, insa pana acum plata nu a fost confirmata. Este imposibil ca de atunci sa nu fi ajuns. In mod normal a doua zi trebuia deja sa ajunga.
Chiar daca nu sunt multi bani, as vrea sa stiu daca au ajuns la cine trebuia sau trebuie sa investighez la banca mea ce s-a intamplat cu ei.

Am cautat user-ul "Matusa lui Mihaita" pentru a primi direct de la beneficiar confirmarea platii, dar ultimul ei mesaj e de anul trecut asa ca nu are sens sa incerc asa.

Daca se poate totusi sa aflu daca banii au ajuns sau nu, v-as fi recunoscatoare.

Multumesc,
Dana Pintilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dana sa ma ierti ca nu ti'am raspuns dar nici eu nu am primit nici un raspuns..am anuntat'o pe Gabriela sa verifice dar nu stiu ce se intampla cu ea..posibil sa aiba probleme cu Mihaita baietelul ei..sper sa nu fie asa si sper sa fie altceva..sunt sigura ca va aparea cat de curand si va confirma banii din cont..iti multumesc pentru intelegere...

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dana am reusit sa o prind pe Gabriela,va confirma banii cat de curand..iti multumim pentru intelegere.
Vreau sa le mai multumesc fetelor dragi inimii mele..
ingerasa26a..o gravidutza minunata cu suflet mare ..
iepurila..este sora lu sorumea asa imi place mie sa'i spun..e deosebita si eu o respect mult..mi'a promis ca incerca sa ne ajute!!
gabiuva trimite pe adresa mea!!
FELIS care nu ne lasa..si care ii transmite pupici si toate cele bune Gabrielei si copiilor!!
Gaby..cu baietelul foarte bolnav dar face tot posibilul sa ne ajute!!
Florinini,Gyna,greieras,goguta,giulia71,nematics,georgiana-david,
geo78,gabi.i,herra,helga,ina32,ina78,Indra,

VA multumim ca sunteti alaturi de noi!!!
Va multumim pentru TOT ceea ce faceti!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Dragii mei,

Cu scuzele de rigoare pentru intarziere am reusit sa ajung la banca sa iau extrasul de cont de la teledon. Astfel, pot confirma urmatoarele donatii:

26.05: Liana30 - 20 RON
31.05: Sigma Translations - 300 RON
06.06: ioana tzuchi - 20 RON
15.06: Dumitrescu Dan - 50 RON
16.06: dpintilie - 150 RON

Unde m-am priceput am trecut direct ID-ul de pe DC. In celelalte doua cazuri va rog sa imi spuneti cine se recunoaste si va multumesc din suflet pentru contributiile generoase. Dumnezeu sa va binecuvanteze.

M-a contactat si Herra, vrea sa ajute, multumim frumos. Sper sa ne intalnim cat de curand.

Am sa revin zilele acestea cat de curand posibil sa actualizez listuta teledonului. Va multumesc ca ne sunteti alaturi.

Cu drag,
Gabriela

PS. Va rog sa nu va faceti griji din pricina mea si a lui Mihaita. Suntem bine, multumim lui Dumnezeu, insa nu reusesc sa stau suficient de mult timp intr-un loc sa pot scrie pe forum. De-abia astept sa va povestesc de Mihaita. Va multumesc pentru grija si pentru dragostea voastra.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62914&whichpage=1" target="_blank">Noutati despre Mihaita Hogas ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici poze transplant www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2116943636" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Liana30, am trimis ieri dupa masa, prin mandat postal, 50 ron.

Ina32 & Raducu (14.07.2004)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpintilie spune:

Va multumesc pentru confirmare, acum stau linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Gabriela, am primit un cec, pune la listuta 20usd de la lucia_cs
Lucia

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ina32 multumim!!ii astept si ii confirm cum ii primesc!!
Tzuni am primit banii..50 Ron pt "Teledon" si 50 Ron pentru ILIS..Multumim!
Sa ma iertati ca o sa intarzii putin cu confirmarea banilor..dar..dar ..
..azi s'a stins bunicutza mea!!Dumnezeu s'o odihneasca in pace!!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Liana,condoleante,Dumnezeu s-o odihneasca pe bunicutza ta iar tie multa putere sa depasesti acest moment cumplit!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput