Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

maria s'a rezolvat cu diana904 vroia si ea sa se intalneasca cu tine..dar a hotarat sa imi trimita mie banii ii este mult mai usor!!multumesc!!ia tu legatura cu Eseea
Mirela Iulia nu am primit pliculetul de la tine nici pana acum!!sper din tot sufletul sa nu se fi intamplat nimic..am primit toate plicurile care mi'au fost trimise..nu a fost nici o problema!!sunt tare ingrijorata!!
diana21 incearca sa puna pe adresa mea in fiecare luna pe 29..cat poate..luna asta incearca sa puna 50 Ron.multumim!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Am vorbit cu Essea si, daca nu intervine nimic, ne intalnim marti.

Sanatate multa

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Eseea ,maria multumim!!!
se largeste cu mult mai mult familia..
ellen incearca sa ne ajute!!
elas..-Sinteti incredibili si am sa particip si eu!-
eLauranu prea are timp dar incearca sa ne ajute!!!
danitin..Bineinteles ca sunt de acord sa donez. Intru pe link/ul atasat ca sa vad cum pot face asta. Multa sanatate!
ellaalba..ne ajuta!!!
dianamaria-i'am dat adresa mea..ne ajuta!!
Delidana vine in tara sapatamana viitoare si vrea sa ne intalnim..nu are incredere altfel..eu ii multumesc si nu ma supar pe ea ca nu are incredere in mine..o sa'i demonstrez cand o sa ne intalnim ca merita sa ajute!!
Va multumim !!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am mai primit de la zuza.20 RON.o olteanca inimoasa pe care o pup si ii multumesc din tot sufletul..stiu ca nu are prea mult dar din putinul ei a oferit copiilor care au maree nevoie..
Multumim OLTEANCOOOO!!!
poate ca mai apareti oltenilor pe'aci nu ne ocoliti..stiu ca aveti suflet mareeee!!!

ieri mi'a mai trimis dianamaria 50 RON..ii astept si ii confirm..Multumim!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

azi am ajuns la banca si am depus 180 RON..banii sunt depusi pe numele meu..dar va explic de unde sunt banii..
Tzuni..50 Ron
Arhistefy...20 Ron
bredrosmart..20 Ron
dana210773...5 euro plus 10 Ron...5 euro=20 Ron i'am pus eu in loc pt ca banii i'am depus in contul de Ron..
zuza..20 Ron
Liana..40 Ron
...........Total=180 ronam depus in contul lui Claudiu 90 Ronsi in contul lui Nicoleta 90 Ron

si inca mai astept pliculete..
Gabriela,,Lilia,,camelia,,va rog sa anuntati sa se verfice conturile..
va multumesc!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Multumindu-va din suflet in numele familiei Macsim, vin cu confirmarea banilor dupa cum urmeaza:
Codrin Panzaru- 200 mii
Tunariu Lucica- 60 euro+28 euro
Cristian Darie - 100 RON

Eu am trimis o lista cu numele de pe DC, dar nu le-a gasit acolo pe :
Liana Popescu
Rodica Osoian
Bravegirl( a cautat Corina...)
cl( a cautat Claudia..)

Dar au aparut urmatoarele nume:
Dimieru Mariana Gabriela
Chioreanu Ioan Ciprian
Gheorghe Bogdan Dumitru

Extrasul de cont este din 16 iunie.

Daca va regasiti in numele de mai sus, va rog sa imi spuneti. Daca nu, va rog sa imi spuneti inca o data de pe ce nume s-au trimis banii ca sa il rog sa mai verifice o data.



Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

iti confirm

Cristian Darie - 100 RON


rog vrificati si in celalt cont.
ar trebui sa fie 100 ron si acolo.
multa sanatate


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Of, imi cer scuze, cine a apucat sa vada mesajul meu trimis de mai multe ori...
Aseara nu imi mergea netul, si am tot dat send, fiind sigura ca nu am reusit sa il trimit. Abia dimineata am vazut dezastrul. Am corectat si editat mesajul ca sa fie cat mai usor de citit ( sper)

Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

De curand familia Nicoletei(adica surorile ei care stau cu bunicii) a reusit sa obtina o conexiune la internet. Ieri, Antonia, sora Nicoletei, care are doar 14 ani, a reusit pentru prima data sa intre la subiectul deschis pentru Nicoleta. A scris cu emotie un mesaj de multumire tuturor celor care nu au ramas indiferenti.
Mi-a promis ca, desi, inca nu ii este foarte clar cum functioneaca DC, va mai intra si ne va spune cat mai des posibil noutatile despre starea si evolutia Nicoletei.

Ce pot sa va spun acest moment este, ca Nicoleta a avut o reactie nu prea buna la ultimul medicament. A facut un fel de pareza( amorteala) pe jumatate de corp. Pentru ca s-au speriat foarte mult, iar Lumina a simtit din nou ca cedeaza psihic, au vrut iar sa renunte. Cu mare greu, familia au reusit sa le convinga sa ramana si sa continue tratamentul macar pana la tomografie( care va avea loc peste 3 saptamani) in speranta ca rezultatul va fi unul cat mai bun. Cat ma rog la Dumnezeu pentru asta!!!!
Nicoleta nu renunta! Lupta! Noi suntem lunga tine!


Lilia si printesa ei AMELIA din 26.09.2004 ( adica cat are? )


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Va ajunge si Marieta la banca in cel mai scurt timp,acum e cu baiatul cel mare care e in febra examenului de capacitate,cat de curand va confirma si ea ce a ajuns in conturi!
Multumim,Liana!!
Multumim tuturor fetelor care au donat si s-au rugat pt. cei doi copilasi!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput