Mamici casnice (43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



fla hai steaua

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Asa Dana mersi
Ca tin si eu pumnii sa vindeti terenul ala

Fetelor care n-ati semnat azi, unde ati disparut, v-ati dus deja la Moeciu fara noi?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

suntei minunate! multumesc mult pt. urari.Chiar nu ma asteptam la atatea cuvinte frumoase. MERCI la toate casnicutele

Maia a fost ok cu maseluta.Dupa ce i-a scos-o s-a retras si apcesul si pana seara cu "panadol" a si uitat de ea.Deci maseluta nu a impiedicat-o sa se distreze la maxim la petrecere

Petrecerea a fost un succes total.Nu am muncit degeaba toata saptamana.I-am "ucis" pe toti cu pregatirile mele.A fost si Ira invitata de onoare.Daca apare pe aici o las pe ea sa va povesteasca ca eu daca va spun miroase a lauda
O sa pun poze dar nu astazi ca sunt franta.am facut curat pana acum(ora 15,00) si am inceput de dimineata.Confetii cred ca adun pana la Craciun
Cadouri a primit o frumusete.Cel mai mare cadou a fost evident de la nasii lui, o motocicleta cu baterie(pt. afara) de care este inebunit dar inca este mic si nu intelege cum functioneaza.El tine piciorul apasat pe pedala tot timpul si intra in toti peretii Am bagat-o in subsol pt. ca afara ploua si a fost criza totala ca vrea sa se joace cu ea

O sa revin maine la voi aici.astazi merg sa-mi intind oasele ca tareee naspa ma simt...
Pup iu si zau ca mi-ati facut o bucurie mare cu atatea urari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

fla mersi .dar dupa cum merge treaba nu prea sunt interesati,mai exista si varianta construirii unei case dar cum bugetul nostru e cam mic...am zis totusi sa mergem pe la banci si sa ne facem niste socoteli sa vedem ce si cat... poate, poate

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Cami ma bucur ca petrecerea a fost reusita, ca deja ne era frica de tine sa nu fi stresata
Super cadou, deja calca pe urmele taticului, sofer il faceti:)
Tu cu ce ti-ai impresionat invitatii, cu mancaruri sau ...?
Pupam sarbatoritul, abia asteptam pozele

Dana poate se renteaza sa va construiti ceva daca reusiti sa tratati cu bancile, in ziua de azi majoritatea prefera casele in locul apartamentelor (eu sunt una din majoritate:)
Poate iti spune Bianca mai multe, ca ea e la curent cu constructiile si ofertele :)

Haideti inghesuiti-va la povesti, numa pe rand nu toate odata

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

buna seara,
la noi azi a fost foarte rece afara dar am iesit totusi la gradina botanica sa facem putina miscare.am facut si cateva poze:
aici
sau aici
sau
sa vedeti ce mi-a crescut burtica.

o seara placuta va doresc!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Flavia,pai daca tot ma scutesti de dat niste bani pe radio,iti dau un pup. Dar ma poti lamuri si pe mine,ca sa nu raman bulversata,ce e cu acel ajutor pentru cresa?

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Am uitat sa spui ca la noi e Festivalul Berii si am fost si noi si am baut o bere (sa stiti ca m-am gandit si la voi dar mai ales la cuscra mea cea tanara si frumoasa ),am mancat mici si ne-am dat in carusel.A fost super! Robert era innebunit de la atatea zgomote si luminite,nu stia unde sa se uite mai intai.Va dati seama ca a adormit in doua minute! Si cred ca si eu am sa-l urmez cat de curand!

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

cu asta am "delectat" musafirii
http://pg.photos.yahoo.com/ph/mami_casnice/detail?.dir=88ef&.dnm=e90fre2.jpg&.src=ph

vin,vin si pozele de la party.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Danutza, La multi ani fericiti!

Mergi la inceput