Clubul optimistelor zăbăuce rrrăăău (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by addinel

sunule looooooool, vezi de ce nu m-am bagat io in neam cu tine? ca te pastram de amanta

pupici pe botici

nunta mea




Supeeeeerrrrr!!!!!

Fetelor am avut o zi nashpa azi, m-a mai inveselit Daneza dar acum am ras cu lacrimi...

Acusica trec datele.
Sunu ne pacali... nu ne spuse....sau ne spuse si nu vazui io?

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

fratilor..imi pierdui antrenamentu' din scoala ...sunt la al doilea pahar de Lacrima...si ma cam lua cu somn ..tre sa imi iau forte proaspete ...
Cumile, primishi modela? Sa-ti mai zic una? Fusai model bre...o sa ma puna la gazeta!
Campari rosu..bun bun..gol oder cu santale? ...am si io, da' e sub interdictie, ca ie numerate si tinute-n beci la soacra mica...
eh, hai ca daca oi mai sorbi un paharel...n-o fi foc..ca doar is la mine acasa..pot sa fac urat! (chair, ce ne-om fi potrivit taote cu alcoolu'n nas? )
si..ca sa fiu in spiritul clubului...acush mi-a pus iubi sa ascult eye of the tiger - survivor ... super melodie!

PS. imi place aici cu voi...pot sa mai vin? pot pot pooot?


No more kinky stuff! Soon to be a married woman!

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Gata fete!Scrisai.Ia sa va uitati fiecare sa vedeti daca n-am gresit. Vaz ca pana acum sunt pe locu 3 la batraneti...

Krelia cum sa nu mai vii...Pai bantui tot forumul si te aduc aci cu japca...I zi repede data nasterii si baga si la mine o lacrima d'aia.Haaaai nu fi scoancsă...Ca as bea si io ceva in gura mea...

Hai ca vaz ca voi cantati.Asa ca io dansez.Ete ce sexy sunt si cum dau din feseee



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Si eu vreau party...acus, cat sunt singura..ca apoi vine iubi acasa si petrecem doar noi doi

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Krelia, esti mortala...Sigur ca mai poti veni..

Georgi, ia de la mine un sprit...un fel de zaibar de al tau..facut de tatal lui Andreas ,,,,,bunut tare...Georgi, nu fi trista ca ai doar argintul..eu sunt campiona..AUR...hE-HE


VIS A VIS DE FETELE CARE ABSENTEAZA NEMOTIVAT EU ZIC SA LE STERGI...parerea mea..

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Atunci PARTYYYYYYYY sa fie !!!!!
Adunarea la petrecere... Tantii vine cu beutura ca are multa stiu eu
Eu vin cu fripturica... acu o scosei de pe gratarul meu cel nou

Cine...cu ce mai vinee...

Giorgi... hai facem un dans

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

pai atunci... sa inceapa petrecereaaaaaa

]


nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Giorgi... stiu eu pe cat e nascuta mami meu
22 mai 1980

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nashaaaaaaaaaaaaaaaa.....ia vezi ca pun eu biciul pe tine....de ce nu trecusi data de nastere...spun eu ?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:




Mergi la inceput