Mamici casnice (41)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

FLAVIA,esti o scumpica,da azi e ziua sotului,adica pe 10,iti multumesc mult de urare!...si tie tot binele din lume iti doresc,si familiei tale




GEANI,nu te plange inca de bebe ca sa vezi ce urmeaza,...mie uneori imi vine sa il "omor" in bataie asa de obraznic e si de smecher dintr-o data,cand cresc,dar vorba ANDREEI,cand ii vezi cum incep sa vorbeasca si sa rada la tine sau sa faca figuri,ma topesc...de energie nici nu mai vorbesc ,Robert nu sta 2 minute intr-un loc,si fetelor nu exagerez,nu sta locului...nu se uita la desene,nu se joaca aproape cu nimic,e criminal.....si a fost asa de cuminte cand era bebelus....successi multi!



pt toata lumea!

Mirela si Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


buna dimineata


hai mai fetelor la cafea ca nu am cu cine s-o beau,

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Dana esti draguta, azi beau prima cafeaua dupa tine:) Bafta cu terenul ala. Din cate am auzit din 2007 creste pretul la terenuri, poate il vindeti atunci mai scump:)

Adriana coltul meu la unghie e tot acolo ca imi trecuse dar m-a lovit ieri cineva de mi-a intrat in suflet :(

Svetlana cred ca nu te-ai trezit inca, doar ati avut treaba aseara

Geani era sa te punem absenta:) Vorba ta {si a Georgianei si Mirela si Adriana) asa-i cu copiii cand sunt sanatosi si au energie. Ma gandesc la alti parinti cu copiii bolnavi care ar vrea sa se joace, sa faca un pas, sa rada si nu pot :(((

Asa ca si pe mine cand ma "termina" Sara, a doua zi parca abia astept sa se trezeasca ca mi se face dor de ea si o luam de la capat.
Multa rabdare va doresc, chiar avem nevoie.

Si noi ne-am uitat la meci aseara, eu tineam cu spaniolii, barbatu-mio cu englezii:) Deci eu m-am bucurat la final:)

Hai pa ca nu ma mai lasa Sara (Tala pup pe Gogo:)))



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


mersi fla preturile terenurilor sunt in crestere,dar eu stau cu chirie si m-am cam saturat,sa costruiesc nu ne iasa socotelile si de la banca prea putin ne dau,e prea mare cheltuiala si nu avem cum sa ne descurcam asa ca am zis ca vindem si mai punem ceva si ne luam un apartament.

oare ce mai face cuscra corina si frumoasa nora carla un din partea lui lucas.

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Neata fetele...........la noi ploua cu galeataaaaaaaa

Revin...

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

neata!merci de cafea!
si la noi ploua ...de azi noapte
ce m-am bucurat aseara ca au luat-o englezii cu 4-o!sicc sa simta si ei gustul amar al infrangerii ..ca ultimele 3 meciuri prea au avut noroc!


ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare!salutare!

mama da ce liniste e aici.

ia bagati un ochi aici.

tzuc nurorile si cuscrele.


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neata si d ela mine!
dana, multumesc de cafea. am maaare nevoie, ca alexa a avut treaba de dimineata si la 6,45 a dat trezirea
si la noi ploua tare rau si mi-a un somn...

alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

neata si de la mine!
Dana ,mersi de cafea,mare nevoie aveam. azi noapte am visat numai tort de bezea (pe care vreau sa-l fac sambata)
si m-am cam perpelit.
cine stie sa-mi spuna cat dureaza pana se inmoaie foile de bezea? sau nu se inmoaie? se mananca dupa o zi pe alta sau imediat? eu sunt turbata de pofta . nu mai am rabdare sa-l fac ,da' pana sambata sunt la regim ,ca nu mananc dulce decat in wk.




,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza de la Olt.Chiar may fetelor, pe la voi pe-aci e cineva din Slatina?Ca io de cand bantui pe-aci pe DC nu am intalnit nici una.
io am aparut mai tarziu ca m-a prins aproape ora 4 la invatat si am dormit pana la 9.50.(atat m-a lasat fi-mea)

Si la noi ploua de aseara si io una am dat drumul la centrala. Va pup si ma duc si io sa mai beau o cafea( pe langa cea de la Dana - mersic Dana



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput