Mamici casnice (41)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns osna spune:

flavia,curiosa mica ce esti.acum ne-am intors din oras.diseara facem




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Flavia intru si eu cat imi aduc aminte ca baba de cate ceva, scumpa rau Sara ta azi dimineata cu Gogo-Gogo , ea a azut-o imn poze si zice c-o cheama Tala .
Noi la ora conferentei eram prin Plaza Ce vorbirati?
Cherie bafta la pregatirile pentru ton cher Robert, o sa fi super
Inchei ca i-am furat locul lui barbatu-meu la pisiu. Pup dulce toti!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gargaritza spune:

Buna seara, doamnelor!
Ce mai faceti?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Salutare!
Deci ce vorbira-ti la conferinta?

Eu alerg cu treburi,pregatiri...,ANGE,vad ca noi doua suntem cu taurasii sarbatoriti...si eu fac liste si listute


si pe maine!

Mirela si Robert Cristian(19 octombrie 2004)
http://community.webshots.com/user/crismir100
http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 1 anisor AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

andora,chérie,senx

osna,da ce mai tu-ti programezi nu vine asa...mancand

bey,ziceti cu Moeciu ala ca fierb aici ati stabilit ce si cum?

Flavia,pai Canada e mareeeeeee si nepopulata e loc pt. toata lumea."Tzigania" de la mine de pe strada este o raritate in Canada acum sa nu-ti inchipui ca toti vecinii si copii ies sa bata tzurca in mijlocul strazii si sa manance prajituri in fund pe bordura Uita!

fug.inca nu mi-am terminat cumparaturile.am inebunit de tot
am uitat sa va spun ca am plecat dupa fructe si legume si am ajuns la un magazin de tzoale.Mi-am tras o pereche de pantaloni scurti si o bluza flu,flu de vara Tzara arde si baba se piaptana!
Acusi fug dupa ceapa.Poate ajung la vreun magaz. de pantofi cuiacum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

pai mai ange,m-a intrebat flavia cum ii multumesc si i-am spus.
nu programez ca vine oricum.

deci noi am fost la plimbare azi si abia mi-am gasit si eu o pereche de slarfi cu talpa joasa si mai largi sa ma simt si eu bine in ei.dupa ce am incercat vreo 10 perechi ca i-a trecut sotului toata pofta de cumparaturi.

sa aveti o seara placuta!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ihi Svetlana, si io va doresc o seara placuta
La fel si celorlalte femei

Gargaritza bine ai revenit, ma bucur ca n-ai uitat de noi. Acum ai net, ramai in zona?:) Mai spune-ne despre tine, ce ati mai facut, ce face Irinuca...

andora scumpa-i Gogo, abia astept sa o vaz:)

Welcome Mirela :) Distractie placuta la chef, daca bine ma gandesc si imi amintesc, azi e ziua sotului? Daca da, [blue]La multi ani[/blue (daca nu, pt mai tarziu:)

Din cate bag sama au fost prezente doar fetele mentionate de andreea_tx, deci asteptam sa ne dea de stire, suntei ochi si urechi:)



Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Flavia eu am taiat unghia, dar coltul a ramas si nu pot nicidecum sa il apuc, e fff subtire si s-a umflat degetul ca nu mai vad ce trebuie sa apuc si ce nu! E jale, intr-un cuvant!
Dar, ziceai ca tu azi iti tai coltul, nu ai reusit???
Nu am gasit erifluid si nu am avut decat sa pun crema de ihtiol, dar cum ma asteptam: nimic!!! Asa ca ...sufar in continuare!
Osna, deci deseara e sarbatoare la voi :)
Maria2 mami, ziceai ca ai lipsit si nimeni nu a intrebat de tine... acuma nu te supara ca suntem asa de multe ca nu ne dam seama tot timpul cand lipseste cineva, dar asta nu inseamna ca nu te iubim.Intelegi, tu, da???
Gegea, pe unde mai esti? Stai cu fetita afara???
Georgy, imi place de tine ca esti activa.Nu trebuie sa ne parasesti nici cand termini "vacanta"...Sau vrei sa pleci de la noi? Nu iti dam voie!
Miha, ce mai faci draga,...mai stai noaptea pe chat??? Na, ca te parai la fete!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Am citit tot si sunt tare obosita,am sa scriu cate ceva ca mai am ceva de cusut la masina si trebuia sa termin.
sa va fie de bine si sa purtati sanatoase lucrurile cumparate, masini de paine (sa-i tina naravul sotului si sa faca cat mai multe surprize)haine,hainute la copii,vad ca va-ti pus pe cheltuit,foarte bine.

Mersi pentru pumnii stransi,dar cred ca ia-ti strans prea tare sau nu ia-ti tinut deloc nu a mers treaba cum as fi vrut eu .
dar pentru ca am promis va spun care a fost faza,am pus un teren in vanzare si ma tot plimb la vizionari poate ca se va hotara careva si-l cumpara.
incerc sa mai revin mai tarziu,daca reusesc.

va pup zanelor(blonde si cu parul lung)



Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Hai ma Flavia... nu fii rea...ca eu chiar aveam nevoie de cateva ore de somn .Am de invatat si nu pot sa o fac decat noaptea. Si n-am dormit decat 3 ore .

Ce sa va mai zic? N-am mai ajuns la fratior ca tati a venit f. tarziu si asta mica tre sa intre la somn.
Asa ca sunt prin zona.Soatza se uita la meci si se oftica( zice ca trebuia sa fim noi acolo...)



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput