Messanger si Chat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Oameni buni messangerul este in plus fata de chat! Chatul este accesibil de pe prima pagina a forumului (la fiecare forum in parte)

Service unavalable a aparut caci tocmai resetat serverul

Inca nu am aspus ca aceasta este forma finala. Daca totul este OK ramane acesta daca nu o sa-l pun pe cel care a expirat!

O seara buna
Florin



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Uite ce imi da cande incerc sa dau Add cuiva:

Server Error in '/forum' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Value cannot be null. Parameter name: uniquename
Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.ArgumentNullException: Value cannot be null. Parameter name: uniquename

Source Error:

The source code that generated this unhandled exception can only be shown when compiled in debug mode. To enable this, please follow one of the below steps, then request the URL:

1. Add a "Debug=true" directive at the top of the file that generated the error. Example:

<%@ Page Language="C#" Debug="true" %>

or:

2) Add the following section to the configuration file of your application:

<configuration>
<system.web>
<compilation debug="true"/>
</system.web>
</configuration>

Note that this second technique will cause all files within a given application to be compiled in debug mode. The first technique will cause only that particular file to be compiled in debug mode.

Important: Running applications in debug mode does incur a memory/performance overhead. You should make sure that an application has debugging disabled before deploying into production scenario.

Stack Trace:


[ArgumentNullException: Value cannot be null.
Parameter name: uniquename]
CuteSoft.Chat.ChatApiImpl.GetUser(String uniquename) +58
_ASP.IM_AddContact_aspx.ButtonAdd_Click(Object sender, EventArgs e) +18
System.Web.UI.WebControls.Button.OnClick(EventArgs e) +108
System.Web.UI.WebControls.Button.System.Web.UI.IPostBackEventHandler.RaisePostBackEvent(String eventArgument) +57
System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(IPostBackEventHandler sourceControl, String eventArgument) +18
System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(NameValueCollection postData) +33
System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain() +1292




--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Oana intai treci pe la membri. Si daca-ti ziceca nu esti logata relogheaza-te. Apoi asteapta sa revii inapoi la forum si abia apoi intra pe linkul messenger.

Asta-i o pb mica mai veche!



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Ok Mirelus, vroiam sa ne chatuim si noi un pic in noua formula. Mie imi place, dar sa imi mearga si mess-ul.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Lool Florin!




eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Chat-ul la prieteni dintotdeauna merge snur!
Messenger-ul nu reuseste inca Oana, da sterge acus cookies.... s-om vedea.



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

am descoperit si chatul, oare nu puteti sa il puneti deasupra de messanger si omu cand vrea sa inte la chat isi alege singur in ce camera vrea sa mearga (pe sub forumuri), ar fi frumos sa se vada si cate persoane sunt in respectivele camere (poate uni vor o camera mai populata alti mai linistita)

Si ma enerveaza cum tot sare, de cate ori scrie cineva un rand , si chatu e deschis si incerc sa sc ceva in forum imi tot pare chatu in top la tot.

Eu votez inca pt versiunea doi, cea care era de proba o luna/



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
Opere de arta



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elise spune:

da, merge.
tagul "myself" e super util - ca sa vb. cu myself. Sau sa nu uit ce am mintzit. Ca apare doar ce am scris eu.

Altfel, dak vreau sa scriu ceva pe forum "sare" chatu' in fatza si apare tot ce am scris acolo, pe chat.

Elise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Primul chat era simpatic ca forma, dar eu nu reuseam sa ma loghez... Defect esential



eibi si ceata de pitigoi
(22.07.2003),(19.06.2005)

ei bi the Extra-Bramburici!!
ei bi, ei bi. B! good. ei bi go home!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Mie-mi place mai mult varianta asta!Era gol si n-am testat prea mult,pare ok.Utila ar fi afisarea nr. de chatisti in celelalte camere;dar cred ca s-a mai spus asta...Urasc emoticoanele alea de msn,da' decat deloc,merg si alea.Lipseste din paleta de culori albastrul meu(9999FF)....si ce mai vreau io,noo?!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput