Zalauance!!!!!!!!!la apel!!!!!!! (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Si eu intru sa va spun noapte buna voua si puisorilor vostrii..



Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diplodocus spune:

V-am zis eu noapte buna, da scriu rpd zilele de nastere....ca doar e un motiv in plus de chefuiala(cum zicea initioatoarea acestei frumoase condici)
Eu: 25 septembrie
Luca-Mihnea: 15 octombrie

IOANA si Luca-Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

salutare !salutare!

ioana in septembrie facem chef nu gluma in 10 e ziua lui Silvia , fetita lui mihaela, in 16 a lui adriana , in 23 a lui tudor ,in 24 a lui colegu si in 25 a ta.mama ce ne chefuim.vai abea astept.dar si in octombrie e chef ca e ziua lui diana si a lui colegu lui mihaela ( nu stiu zilele) dar si a lui luca.ooooooooooo da stai ca in 20 iulie , iar chefuim la greu ca e ziua lui mihaitza , a lui tata lui adriana si a lui taticul meu scump si drag.

mai , fetelor noi azi am fost la niste prieteni in porolissum si am stat putin afara in parculetzul de acolo.am vazut o faza de faza.stati sa va spun.era o tip , profa la un liceu , cu fiica-sa in parca.fata se dadea pe hinta , iar madam citea dintr-o carte ( era fff absorbita de continutul cartii)si cu o mana impingea hinta.mai am ramas socata.

va doresc o nopate linistita.

fetelor va tzuc in sir indian si mai vin.........


PS am lasat zalauancele in top , sper sa va gasesc tot asa .

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elutaf spune:

neata

stiu ca am lipsit ieri, dar nu am avut acces la calculator, nu am incaput de colegu ...

superfaina condicuta ... Mihaita (Mihai Tudor) 20 iulie, mama lui 31 august ...

bianca e musai sa mergi la gradi botanica si repede repede, pana nu trec de tot lalelele ...

va las ca al meu e iar in picioare in tarc si maraie de plictiseala, e treaz de la 7, l-am gasit in picioare in patut...



Mihaiela si www.babiesonline.com/babies/m/mihaita" target="_blank">Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Buna,sunt prezenta si eu la raportul de dimineata.
Sunt putin suparata ca Rebeca e tot racita,are nasucul infundat,iar la medicul de familie azi e foarte aglomerat.
Sa aveti o zi buna.

Claudia si Rebeca (29 iunie)

poze Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

SALUTARE !!!
Noi tot asa maraite si agitate cu treyiri nocturne . atept sa vad cum se manifesta azi , daca nu e bine maine iar la dr. cu saraca Paula ...

Trec rpd la zilele de nastere ca am de lucru , dar incerc sa intru mai tarziu din nou .

Ana Andreea 10 martie 2000
Paula Cezara 20 decembrie 2004
mama Adriana 16 septembrie 1974

pupici ...

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaiulie2009 spune:

BIANCA la mine apare ca ai postat tu ultima la topicul nostru , da nu vad nimik postat , ai modificat doar ceva ???

albumele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

SALUTARE!SALUTARE!

cafengiste la apel!!!!!!!!!!

adriana sa sti ca zilele voatre le stiam.da nu-i bai ca le-ai mai trecut si tu.pupici la fete.da la ce medic mergi? ti-a venti dr de la conferintza?

claudia da ce tratament are rebeca? sper ca ai auzit fraza asta : "raceala tratata trece in 7 zile , netratata intr-o saptamana".asa ca multa rabdare .sanatate printesei.


elutza tudorelu.mai , eu am observat ca toti copiii cu numele de tudor is cam neastamparati.asa ca acum il inteleg pe mihaitza al tau , ca doar il regasesc pe tudorelul meu in descrierile tale.

ioana pe unde sti? nu ai semnat condica .ia treci matatluza la raport.


elvira ti-ai cumparat masina? am fost ieri pe la maga zin si am vazut un SEAT ALTEA rosu.e masina ta? daca da sa ai noroc la ea si musai trebuie sa dai de .

mihaela sper ca ati ajuns bine acasa.sa ai servici usor.

sandana unde esti??????????????

paula cum ti-a iesit coafura?

ma duc sa-i fac papica la matei ca sa putem iesi afara.


va tzuc si mai vin...............


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

adriana am trecut data de nastere la elutza si de aceea apare ca eu am postat ultima.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

iar vin.


fetelor pe unde iesiti azi cu copilasii? punem de-o intalneala pe platou?


Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput