Clubul moldovencelor de peste Prut (27)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Vio incearca la cosmeticiana ca lor nu le este frica sa traga si repejor te trezesti cheala hihi .
Crinia am luat un set cu demachiant,toner si crema se numeste "acnee free" .O sa-ti spun daca ma fac mai "frumoasa".Avene se da cu receta la farmacie?
Ieri in sfirsit am ajuns la mall si mi-a luat cite ceva .Mai vroiam sa mai colind sa-mi caut o palarie de soare si niste accesorii dar puiu era marait si n-am mai stat.
Fetele l-ati vazut pe Arsenie dansind cu o fata la nushce emisiune la ramani ? este un link la zona artelor cum danseaza si sunt super ,acum nu stiu cum sau prezentata si ceilalti :-)


Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by Davina

Vio incearca la cosmeticiana ca lor nu le este frica sa traga si repejor te trezesti cheala hihi .
Crinia am luat un set cu demachiant,toner si crema se numeste "acnee free" .O sa-ti spun daca ma fac mai "frumoasa".Avene se da cu receta la farmacie?
Ieri in sfirsit am ajuns la mall si mi-a luat cite ceva .Mai vroiam sa mai colind sa-mi caut o palarie de soare si niste accesorii dar puiu era marait si n-am mai stat.
Fetele l-ati vazut pe Arsenie dansind cu o fata la nushce emisiune la ramani ? este un link la zona artelor cum danseaza si sunt super ,acum nu stiu cum sau prezentata si ceilalti :-)


Alina si printesa Deanna 09.09.2004
poze



A fost o emisiune "Dansez pentru tine" la ProTV, deci se inscriau in concurs oamenii cu visuri care nu le puteau implini, trebuiau sa invete a dansa in 6 saptamini citeva tipuri de dansuri, si erau ajutati de cite o vedeta, a plecat si de la noi o fata Aliona, ea dorea sa-i puna tatalui ei proteza care costa in jur de 40 si ceva de mii de euro, premiul mare era de 50000euro.Ei ia ajutat Arsenie, au esit direct in finala, iar vineri a fost duelul dintre 2 echipe sa vada cine merge a doua pereche in finala.Ei au luat locul 2, cu toate ca mie mult mai mult mio placut cum au dansat ei decit cealalta pereche, oricum invingatorul a fost votat de telespectatori, deci era de inteles ca o sa cistige perechea romana, ca moldovenii nu au avut acces sa voteze.Oricum in cealalta echipa era un baiat care crescuse la orfelinat si dorea sa se casatoreasca cu o fata tot de acolo si avea nevoie de o locuinta unde sa traiasca dupa ce absolvea si pleca de la internat, asa ca bine ca a cistigat macar asta si nu altii, ca de exemplu cel care a luat locul 3, dorea sa le cumpere casa bunicilor lui care lau crescut, cred ca daca lau crescut pina acum au unde trai, in deosebi de baiatul de la orfelinat.
Hai ca mam intins.Ideea era ca intradevar Arsenie cu Alioana au dansat cel mai bine, si sa legat si o relatie intre ei doi...


doroti_5 39+ cu Natalita-Elena
evolutia bebe
foto mami pina la bb si dupa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

Arsenie cu Aliona sunt iubiti ? mi se pare ca arata bine amandoi .

Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Total de acord cu Diana, Arsenie cu Aliona au dansat mult mai bine decit perechea ce a cistigat. Dar oamenii au votat mai mult visul, decit dansul, si era si normal sa cistige baiatul de la orfelinat.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by Davina

Arsenie cu Aliona sunt iubiti ? mi se pare ca arata bine amandoi .




Da, cica s-au cuplat taman la emisiunea asta.

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Mai, dar ce le stiti voi pe toate!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Alinka, pai daca avem cablu TV

------------------
Numai bine,

Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Hi hi!!! Lasa, ca imi pun o parabola, de voi vedea de toate!!!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Davina spune:

tot pe link am vazut si videoclipul la Loca ,stie cineva cum se traduce ?
ce raperul ala e moldovan si el ?

Alina si printesa Deanna 09.09.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

quote:
Originally posted by Davina

tot pe link am vazut si videoclipul la Loca ,stie cineva cum se traduce ?
ce raperul ala e moldovan si el ?

Alina si printesa Deanna 09.09.2004
poze



"Crazy"
S-ar putea sa fie moldovan, ca acum e la moda sa fii raper!

Alina si Alex Andrei(22 noiembrie 2003)

Mergi la inceput