Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Roandre nu mai stiu care sunt ca au fost toate la preturi asemanatoare...astept ultimul pachet si anunt sa le inverzesti pe toate.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

vroiam sa va anunt ca sunt acasa!!
sunt tare ocupata si nu am timp sa le anunt pe fetele care trebuiau sa'mi trimita cele licitate..poate vedeti voi dragelor!!
imi cer scuze dar sunt tare suparata si chiar nu am timp..
va multumesc..nu vreau sa va incurc!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Aurelia, ce bine ca te-am prins . Nu stiu cand apare Mihaela pe aici, dar eu vreau sa licitez.

Am o rugaminte: sosetele barbatesti au striatii, ceva? Ca asa vad eu in poze. Au elastic in ele? Imi poti raspunde pe PM.

As vrea asa:
-8 perechi de sosete, de preferinta pachetul din dreapta (in poza) ca sunt mai inchise la culoare, pt sotul meu - 8 ron

Pt. Iulia as vrea costumasul rosu de iarna - 15 ron. Imi poti da detalii despre retus?

Apoi as licita pt. toate celelalte produse, in afara de palarii, bonetica si caciulita. Vreau sa le dau cuiva care o duce mai prost, si nu o sa mai fie vreme de palarii.

In total 60 ron. E bine?




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

La haina costumasului fermoarul nu sta inchis, aluneca in jos, asa ca i-am cusut 2 nasturi de o parte si de alta, aproape de gat, care se leaga cu un elastic dupa ce se trage fermoarul. Se vad in poza cei doi nasturei galbeni.

Ciorapii au diverse modele din tricot, elastic adevarat au numai la mansete.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

E in regula, Aurelia. Ramane valabila licitatia. Multumesc frumos!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez si eu 627.Pantaloni fetita talie 42cm, lungime totala 47cm - 6 RON si 631.Tricou maneca lunga, alb cu flori roz,28cm lungime, 33cm maneca - 6 RON


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Licitez si eu urmatoarele:
626.Ciorapi lungi 18-24 luni - 3 RON
635.Costum de iarna 2 piese, fash flausat, gros, rosu 18-24 luni (cu o mica problema rezolvata manual, dau detalii)- 16 RON
627.Pantaloni fetita talie 42cm, lungime totala 47cm - 7 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez:
-626 - 5 ron
-635 - 20 ron


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Licitez si eu restul de 8 perechi de sosete de la pozitia 622 cu 10 ron.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput