Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by ralcat

Roandre, scumpa am vazut ca produsele luate de Lya de la mine sunt trecute ca neachitate. In cei 50 roni trimisi de mine (aia cu probleme la primire) sunt 18 roni de la ea. Te rog frumos corecteaza tu.
Multzam fain,

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan





scuze de confuzie, eu ii trecusem pe cei 18 ron ca donatie...am sa actualizez listuta imediat


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Roandre am reusit sa iau azi de la Mada produsele 048 si 051,poti sa le scoti din lista.

Liana30 - sa spui ce anume vrei la nr 086,ai in lista trimisa de mine cat are fiecare in parte,ideea e ca trebuie sa incapa pe un DVD ,asta inseamna max 4,5 GB.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
(27+)Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Liana deci e vb despre un desen ,mi-ai zis care ,fac azi CD-ul asa ca astept adresa ta pe PM sau pe mess ca sa ti-l pot trimite.

Pufymic -sa-mi spui si tu ce desen vrei ca sa stiu ce pun pe Cd sa-ti trimit si tie odata cu al Lianei.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
(27+)Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

salut
licitez pt
560-10 ron
563-15 ron
525 - 1 ron
camasa vernil de la 563 as vre sa stiu daca a fost probabata de cineva, eu am 1,68 si vreo 62 de kg, nu imi dau seama daca imi vine, ca 44,e masura mea, dar de multe ori nu se potrives masurile
multam


Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Am pus astazi la posta pachetul pentru Ubita. Imi cer scuze pentru intarziere a fost intai o confuzie si apoi am plecat in concediu.

Confuzia de care vorbeam este urmatoarea:

595. Body 0-3 luni (are manecile taiate si cusute) (4 buc) (andre_ea) – 1 RON/buc - mai am 3 buc

598. Body 0-3 luni, de vara (2 buc) (andre_ea) – 2 RON/buc- mai am o bucata

Te-as ruga Roandre sa le treci din nou in lista. Ubita a achizitionat numai cate o bucata din fiecare. Multumesc!

Eu urmeaza sa plec la tara pentru o saptamana. In cazul in care sunt nelamuriri sau e nevoie de vreun produs ar fi mai bine sa fiu contactata pe PM. Multumesc!



Andreea, mami de Tudor - 10.08.2005
POZE
Raspunsul la MA-MA este TA-TI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Alina Morostes, ai primit coletul de la mine?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am primit coletul miercuri, dar am fost plecati cateva zile, azi am revenit acasa.
Maine pune sotul meu banii in cont.
Multumesc, sunt super pantofiorii!


Alina (33+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Azi am pus banii in cont, 15 RON.



Alina (33+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Ieri am pus la posta povestile pt Pufymic si desenele pt Liana,mai am sa-i trimit desenele lui Pufymic pt ca nu imi spusese ce desene vrea,aseara am gasit mesaj de la ea cand m-am intors de posta.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
(27+)Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona dragusin spune:

Buna fetelor.
As dori in primul rind sa va ofer cite o si sa va spun ca va admir foarte mult pt ceea ce faceti.

Vreau sa trimit si eu niste hainute pt bazar .
Ar fi foarte bine daca le-as putea trimite intrun colet uneia dintre voi.
va multumesc

SIMONA si PATRICIA

Mergi la inceput