Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Liana, am primit azi pachetul de la tine, hainutele sunt super. Multumesc mult si pentru bonus!
Maine sau poimaine va pune sotul meu banii in cont. Voi anunta eu aici dupa ce ia pus.

Alina (28+) & Dragos (11.04.2002) pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am trimis ieri 10 RON catre Roandre. Sper sa ajunga repede.

28+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
Varsta comoricii noastre
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Am luat testele, trimise de Didialex. Am platit 300 de euro pentru ele, banii trimisi de Mihaela de la voi si am mai pus eu diferenta , dupa care am schimbat banii la banca.

Va multumesc tuturor celor care ati contribuit la acest bazar , fara voi....ar fi fost cumplit de greu.

Multumesc inca o data si tuturor fetelor care s-au alaturat la acesat actiune umanitara


foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Roandre, mii de scuze ca n-am mai dat nimik de stire da' pitikului ii dau 4 dintzoshi si e mai mult decat nemultumit de viata, asa ca io n-am mai apucat sa intru pe net.
Am rezolvat cu banii, a durat mai mult pana am aflat ce s-a intamplat pentru ca sucursala la care i-am depus initial s-a mutat si mi-a fost mai greu sa dau de urma lor. Au fost depusi in alt cont, iar eu ca tuta puteam vedea ca a fost trecut alt cont pe hartia pe care mi-a dat-o casiera, dar n-am fost atat de inteligenta.
I-am depus azi la o alta sucursala de unde io zic ca vor ajunge, ca de data asta am verificat.

Pufymic, ma bucur ca-ti plac hainutzele, sa poarte noroc.


Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ralcat o sa verific cand intra banii si am sa anunt! Bine ca ai rezolvat problema!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am primit astazi 10 ron de la anangel-lexi.
Trebuia sa trimiti 11 ROn dar am sa consider ca ai licitat pt un pieptaras doar 3 ron, cu 1 ron mai mult ca ubita...dar nu 4 ron cum ai scris tu!
Nu este nici o problema dar pe viitor mai multa atentie (pt ca mie totalurile trebuie sa-mi corespunda cu ce scriem pe forum)!!!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Azi a depus sotul meu banii in cont, 25 RON.
Scuze de intarzaiere, dar a fost foarte ocupat.



Alina (29+) & Dragos (11.04.2002) pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by roandre

Am primit astazi 10 ron de la anangel-lexi.
Trebuia sa trimiti 11 ROn dar am sa consider ca ai licitat pt un pieptaras doar 3 ron, cu 1 ron mai mult ca ubita...dar nu 4 ron cum ai scris tu!
Nu este nici o problema dar pe viitor mai multa atentie (pt ca mie totalurile trebuie sa-mi corespunda cu ce scriem pe forum)!!!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004




offff...matematica asta...combinata si cu memoria de gravida = harababura totala.
La urmatoarea licitatie trimit cu 1 RON in plus, bine?

28+ I wish I were an angel...
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Nu iubita...lasa asa ca nu e nici o problema! Nu stam intr-un ron....doar ca mi-a luat ceva timp sa verific de unde imi venea diferenta la totaluri, unde gresisem (si combinata si la mine cu mintea de gravidutza...inchipuieti ca mi-a luat ceva mai mult timp ca de obicei...hihihi).

Alina, anunt pe forum cand intra banutii!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont astazi 50 RON de la ralcat si 25 ron de la alina morostes!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput