De la forum adunate si-napoi la forum date -6

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ce ar trebui sa aiba un moderator DC in buzunar - si nu are:



iileana:
Moderatorii pe DC. Nu au facut indelungi studii de specialitate, nu au sustinut examene dificile pentru a ocupa aceasta functie. Au fost alesi pur si simplu de proprietarul forumului.
Nu au asadar un ascendent a priori in fata userilor de rind. El trebuie cistigat.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Marius, fara ranchiuna, fara suparare, Ileana a vrut sa-ti spuna ca toti sunteti oameni, nu s-au dat teste sa se vada cine are un IQ mai ridicat sau nu, un grad mai ridicat sau nu de toleranta/intelepciune/empatie etc, cu totii puteti gresi. Nimeni nu e mai presus decat nimeni! Cel putin asa s-a inteles de la... nivelul la care sunt eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Citat din ...

-----------------------

"Unul dintre motivele pt. care este permisa poligamia este exact cel de fata,imposibilitatea barbatului de a fi monogam.Dumnezeu care l-a creat pe Adam cam stie ce-i poate pielea asadar i-a dat acest drept (de a face sex cu alta/alte femei) insa cu conditia de a-si asuma responsabilitatea."

-----------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Tareee!TAREE!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

da de asta ce ziceti?

Sotul imi zicea aseara sa ma duc la spital si sa-i spun medicului ca sa-mi dea tratament sau vreo injectie ceva..
-Pai, cum sa-i spui doctorului asa ceva? Auzi, doctore, au am luat-o razna , m-as babardi rau, dar rau de tot.
Daca si azi ma simt asa, chiar ca ma duc la doctor, dar si aici e problema , pentru ca asta ma soarbe din priviri.
Offf, offf...daca dumnezeu n-ar fi facut-o pe Eva parasuta, nu ajungeam eu asa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui beren

Citat din ...

-----------------------

"Unul dintre motivele pt. care este permisa poligamia este exact cel de fata,imposibilitatea barbatului de a fi monogam.Dumnezeu care l-a creat pe Adam cam stie ce-i poate pielea asadar i-a dat acest drept (de a face sex cu alta/alte femei) insa cu conditia de a-si asuma responsabilitatea."

-----------------------




Ce-o fi de ris numai tu stii.Da` na,ride`te pina nu mai poti.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

da de asta ce ziceti?

Sotul imi zicea aseara sa ma duc la spital si sa-i spun medicului ca sa-mi dea tratament sau vreo injectie ceva..
-Pai, cum sa-i spui doctorului asa ceva? Auzi, doctore, au am luat-o razna , m-as babardi rau, dar rau de tot.
Daca si azi ma simt asa, chiar ca ma duc la doctor, dar si aici e problema , pentru ca asta ma soarbe din priviri.
Offf, offf...daca dumnezeu n-ar fi facut-o pe Eva parasuta, nu ajungeam eu asa.


Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


Astea`s din categoria "enigmele psihicului uman"(care dupa caz e prea relaxat,sau prea incordat)

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

hannen, urmarea e si mai delicioasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

hannen, urmarea e si mai delicioasa...

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


adica "delicioasa",nu?vazut,citit,

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beren spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Citat:
citat din mesajul lui beren

Citat din ...

-----------------------

"Unul dintre motivele pt. care este permisa poligamia este exact cel de fata,imposibilitatea barbatului de a fi monogam.Dumnezeu care l-a creat pe Adam cam stie ce-i poate pielea asadar i-a dat acest drept (de a face sex cu alta/alte femei) insa cu conditia de a-si asuma responsabilitatea."

-----------------------




Ce-o fi de ris numai tu stii.



"Un ochi rade, unul e vanat si alte ciudatenii".

Nietzsche ar fi fost invidios pe o asemenea perspectiva intima asupra lui "God's thought process".

Mergi la inceput