Clubul nurorilor (45)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

flaaaa sunt

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jocelyn spune:

Flavia, avand in vedere ca ai nostri sunt in alt oras.... noi de-abia asteptam sa ne ducem acasa sa mai stam la taclale si sa ne hlizim cu ei.

I plan on living forever. So far, so good

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

fete, io ma car acasik... wk cu soare si zambete va doresc! al meu, printre cumparaturi, va fi si cum mi-a urat Jo...

AMR 28 de zile pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fanna,baga repede si la mine ca m-ai facut curioasa...! cameliapopescu72@yahoo.com

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cinta spune:

quote:
Originally posted by impreuna


cinta cam smecheri socrii tai, nu te supara ca iti spun. Normal ca daca ei nu muncesc si nu au, isi fac planurile pe banii vostri, cred ca au nevoie sa fie treziti putin la realitate. Un lucru bun e ca va mutati mai departe de ei, bravo si felicitari pt casa noua


Mie nu mi-a vazut nimeni pozele cu Sara





stai linistita, ca mi-am clatit ochii cu minunea ta. si de deochiat nu deochi, asa ca ma pot minuna mult in timp ce mangai burtica si visez la printesa noastra

in ceea ce priveste socrii, da isi cam fac planuri. Din hartuit in timpul cat am cautat apartament s-au oprit doar cand le-am spus pe direct ca ori ma lasa sa imi fac viata aici ori imi iau familia [ a se citi sotul=odorul LOR + bebe nenascut = nepotul LOR] si ma duc in Romania, unde ma asteapta si casa si masa, fara eforturi suplimentare din partea familiei mele. Ca oricum si asa ai mei ma tot streseaza ca nu se merita sa ma zbat pe alte meleaguri cand ei au strans atatea pt singura lor fata.

nu va spun ce tragedie am declansat. ca ei nu au de unde sa ne dea casa, bocete, alea alea. de parca eu asta le-am cerut. eu le-am cerut LINISTE. sa ma lase in PACE.

ma tem sa nu ajung si eu in cercula sta vicios: sotul sa fie din principiu de partea mea - de prea multe ori a declarat ca are o mama proasta[ la modul in care actioneaza] - insa sa se inmoaie dupa cate o pauza mai mica sau ami mare din partea socrilor. ca deh, sunt parintii sai.

cinta

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;19;47/st/20060809/dt/7/k/080b/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

camelia ai primit??

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Fanna...ce repede te-ai executat,multumesc,e SUPERB iar copilasii sunt asa frumooosi!!!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Salutate fetelor! Eu maine am 2 examene,asa ca invat la greu...nu am timp de nimic, dar am zis sa intru sa va salut.


==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Flavia , nu m-ai ingrijorat, eu oricum sunt "mai a naibii" si-am sa insist sa imi dea lumea raspunsuri cat de cat corecte, chiar daca le spun de-a dreptul unele chestii mai nedelicate sa zicem, ca mie nu-mi place sa iau omul pe ocolite.

Fetelor, am o plictiseala in mine... de-ar durea ar fi vai si amar... Abia astept sa vina ora 5 s-o tulesc acasa. Tocmai mi-am terminat primul proiect de cand m-am mutat pe noul job si l-am predat la sefu, parea multumit.
In seara asta ma fac frumoasa, adica maine dimi o sa fiu frumoasa, ma vopsesc, si cum eu nu folosesc decat henna, pana ma spal pe cap numai frumoasa nu-s cu maglavaisul ala in par. Maine mergem sa ne luam verighetele. Am niste emotii... sper sa fi iesit cum trebuie.
Va pe toate si va doresc un weekend cat mai placut!

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Corina, tinem pumnii, bafta multa, sa le iei pe amandoua cu 10!

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput