Fecioare DC(6)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Helbi ce-o fi facand? Imi amintesc ca zicea ca o perioada de la operatie nu o sa vada, sau o sa vada foarte prost, parca asa... Sper oricum ca e ok.

Bun venit fecioarelor noi in gasca! Poate sa fiti voi mai vorbarete, ca noi astelalte...

Io personal nu stiu cum sa-mi mai impart timpul... La birou treaba de-mi ies ochii, acasa Luk e vesnic calare pe mine, ne jucam, mancam, ne plimbam, trece ziua. Seara cad lata. Ma uit la burta mea in ce ritm creste si nu-mi vine a crede. Locatarul din burtica e de-o activitate ceva de speriat. Cred ca sapt viitoare ajung la dr si poate se si vede ce e. Io tot sper ca e fata, in capul meu TEBUIE sa fie fata, ca n-am nume de baieti.

Hai, va pupa mama.

_
Ileana, mama de LUCA(2 octombrie 2003)

www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=54498" target="_blank">Jurnal
poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

hello!
Devyla, 30 de grade? Wow! Eu mor de ciuda ca la noi nu mai vine caldura odata.
Ileana ,sper sa fie fetita asa cum iti doresti.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Dana, dc nu-i fata, asta este, o sa am doi nazdravani in casa. Dar parca m-as impiedica su de-o papusa, nu numai de camioane si tractoare.


_
Ileana, mama de LUCA(2 octombrie 2003)

www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=54498" target="_blank">Jurnal
poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

bauuu am venit si io!!!!
ileana, iti doresc sa ai o fetita frumoasa, sanatoasa si mancacioasa!!!! fac galerie pt asta , dar eu zic ca cel mai important este sa fie bbele sanatos indiferent de sex!!

"Nu uita:langa cel mai inalt punct al fericirii se afla cea mai adanca prapastie a durerii."

Lavinia: sotie alintata.....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Norocoaselo!! Aveti 30 de grade????
Aici de-abia sunt 13-14, iar seara si dimin. e frig inca.

Noi in week-end-ul acesta mai lung am fost prin parc , la cumparaturi , nu am ajuns inca la Gradinile Imperiale.Si deci , nu prea am avut timp de PC.In timpul sapt . am mai mult timp.
Hai ca merg la culcare.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!!

Lavinia,bine ai venit in grupul nostru de Fecioare,cam nevorbarete.

Ileana,eu m-am obisnuit sa fac slalom printre masinute. Oare ar fi greu sa incerc sa invat sa fac si printre papusele?

pentru urmaritorul din umbra.

Va pup pe toate.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Miha, eu deja is satula de masinutze, o schimbare in peisaj ar da bine. Aseara dormea fi-miu calare pe un trenuletz si cu un camion cat el de lung in brate. Ar trebui sa zic merci ca nu a vrut sa se culce cu tricicleta cea noua.



_
Ileana, mama de LUCA(2 octombrie 2003)

www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=54498" target="_blank">Jurnal
poze cu burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Urmaritorul din umbra nu se dezminte.
Eu fac slalom printre papusele de 3 ani si 5 luni,dar parca as face si printre masinute.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

Gagici sunt si io pe-aici!
Ileana bine ai revenit! Si io fac galerie pentru fata, oricum abia astept sa vad ce e! Ma bucur ca te simti bine.
CAt despre masinute...imi zicea cineva ca are prea multe jucarii ( a se citi - masinute) si m-a certat ca i le las pe toate, dar n-am ce sa fac ca urla dupa ele, desi are zeci de masinute, mai mari mai mici le tine minte pe toate si urla dupa ele daca incerc sa le ascund! Dar oricum se joaca foarte frumos cu ele.

Sabinutza vreau si eu cateva grade, m-am saturat de frigul asta, iar noaptea ce sa mai zic e un frig in casa....aseara de pilda am bagat un radiator in priza.

Miha zi-mi si mie cine e urmaritorul din umbra, sa-l pup si eu!


Pup la fete!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Flor,daca as avea un emoticon cu un omulet care arata cu deshtu' ce bine ar mai fi! Urmaritorul e o ea,de fapt.Si daca tot veni vorba,ii mai dau un . Hi,hi,hi...

Ileana,de unde stii mey de tricicleta cea noua?

Va pup.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput