Constanta la apel(73)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jone spune:

multumesc mult de urari!
ma ung pe suflet urarile voastre.
momentan azi nu voi sarbatori.aici la ef nici macar nu am zis nimik
maine cand vin ai mei parinti.
va pupik.

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

La multi ani, Jo ! Sa fii sanatoasa, baftoasa si sa te bucuri de cei pe care-i iubesti.
La multi ani si lui Stefanut – minca-l-ar mama, cum s-a facut el mare…

Dana, parc-asa era cintecelul : « Are mama o fetita,/ Cat un ghemotoc! Are mama o fetita,/ Frumusica foc!/ Vesela si harnicuta,/ Unde s-ar afla,/ Parca e o furnicuta!/Asa este ea!/ Si la scoala si acasa/ E mereu in zor!/ Fata mamii e voioasa/ Si de ajutor! »
Daca mai vrei, mai stiu...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Gabi, sarut mana, nu mai stiam nimic.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

La multi ani Jo!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

La multi ani Jo!!!

Simonici, nici io nu l-am simtit miscand mult mult timp...ca imi spunea asistenta ca nu se poate asa ceva...sau nu stiam cum trebuie sa miste...
Si apoi dupa ce am nascut tot mi se parea ca mai misca ceva pe acolo...mult timp...hihi...

Noi suntem putin tristi ca David a vomat asta noapte de 4 ori si acum e tare trist...si abatut...sper sa fie ok...ca si medicamentul l-a vomat...uf...

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

pentru David, sper sa nu fie ceva grav.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

multumesc ptr urari.

simona, partea asta cu miscatu' nici eu nu am pricipito.din simplu fapt ca toata lumea ma intreba daca a miscat, inclusiv medicul, iar eu raspundeam cum adik a miscat?ce trebuie sa simt?
eu simteam asha niste falfaieturi in burtica ca niste crispari.probabil ca alea erau miscarile.

ca la 9 luni erau suturi in regula....de ma aruncau din pat...asta e alta poveste.
pupici

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Roxana ,iti multumesc din suflet pentru sfaturi ! Am tras o spaima !MII DE MULTUMIRI ! MILIOANE .
Va pup si noapte buna!

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Jone, la multi ani fericiti!

Sanzi, multa sanatate lui David!

Liris . Nici eu nu am fost prea "receptiva" la miscarile Mariei. Mi s-a parut la un mom. dat ca a miscat si apoi eram innebunita ca nu misca. Mai ales ca tot citeam cat de miscareti sunt alti bbi. Mariuta a fost cumintica tare pana la sf. sarcinii. Iti doresc sa ai un bebe cuminte cum a fost ea .



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

M-a cam speriat lumea ca n-o sa fie timp bun, ca o sa ploua si ia uitativa afara,yam-yam .Sper sa fie la fel si maine.Ramane stabilit la Valu la liliac.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput