Parinti cu copii de SD 6

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

paula imi pare rau pt alexa.stiu ce inseamna pneumoniile si de aceea te inteleg perfect.dar mai trebuie sa fii tare si sa nu te lasi doborata.tu esti tare din fire si stiu ca veti trece si peste asta.si noi am avut probleme mari cu pneumonia si am reusit de am cumparat um aparat de aerosol.de cate ori incepe sa haraie in piept ii pun aparatul cu ventolin,cate 5 min de 3 ori pe zi .imediat isi revine.de cand il am nu am mai avut probleme cu bb.noi suntem ok,sper ca si alexa sa isi revina si sa auzim de bine!multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Acum am si baiatul bolnav, febra si tipa de durere, nu stiu ce-l doare dar cate 2-3 ore incontinuu tipa, cu mici pauze sa mai rasufle si el. Alexa s-a inrautatit probleme, nu as vrea sa ma internez din nou. Mai vad pana luni ce va fi.
Pe Sd nu pot sa intru, imi spune ca nu am mai mult de 12 ani si nu am acces. As fi vreut sa-i raspund Aureliei.
Eu am o cunostinta care nu a purtat talonet si acum la maturitate are mari probleme cu incaltaminte. Are un rol foarte mare acea scobitura din talpa. Am incercat cu tot felu de sandalute, pantofi...si am dat banii degeaba, nu poate merge si mai rau ii fac. Deci tot la ghetele ortopedice raman. Nu poate sa mearga fara ele.







Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Continuare aici

Paula cu Paul 03.01.2006 & Alexandra 13.12.2003

Mergi la inceput