Parinti cu copii de SD 6

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Paula nu stiu ce sa spun...nu cred ca trebuie sa gandesti asa...
Sunt copii care nu se joaca nici cu David, sau David cu ei...si asta pt ca nu sunt compatibili ca fire...

Uite de exemplu mai e aici in complex o fetita (a unor romani) de 9 ani cu care se mai joaca David...e mare, e fetita si ma gandeam ca David o sa aiba multe de invatat de la ea...dar e asa egoista, si rasfatata si il ciupeste pe David, ii ia toate jucariile, plange daca i se pare ca nu e tratata cum ar vrea...
Spre deosebire de Marc care e asa dulce si voios si prietenos...si se joaca impreuna asa frumos...

O sa gasiti cu siguranta pe cineva compatibil cu care Alexandra se va putea juca frumos si invata numai de bine.
Ati reusit cu gradinita? O sa fie un mare pas pentru ea si acolo va avea de unde alege un prieten!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

Imi pare bine sa aud ca Alexa este vorbareata.Iar de faptul ca nu are prieteni,cred ca toti ne vom lovi de asta.
Pt LUNA 73:iti transmite salutari Dali.Ea nu poate sa se inscrie aici.Nu stiu de ce.

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)

"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

http://community.webshots.com/user/krysadi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

HRISTOS A INVIAT!ce mai facetivoi mamici si voi copii? cum a-ti petrecut de Sfintele sarbatori? eu am lucrat iar Bianca a fost cu bunicii.Cris eu sunt din acelasi oras cu tine. daca vrei sa vorbim trimite-mi un mesaj pe mes.(mihaelabeldimanescu)sau la spit. jud.(A.T.I.).Paula am inteles ca exista o carte editata de fundatie? cum as putea intra si eu in posesia ei? trebuie sa ma inscriu in fundatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

alexa a observat ca nu se joaca cu ea copiii? inseamna ca e inteligenta.... Doamne ajuta!

imi pare tare rau ca trebuie sa treceti prin asta.... al meu refuza el sase joace cu copiii/ am inteles ca are la scoala un prieten... dar asta e totul... nu-l cunosc... si cred ca nici nu-l voi cunoaste vreo data...

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

mihaelabeldimanescu Trimiti un e-mail la aldo_izabela@yahoo.com. Iti va trimite prin posta o care...n , cate vrei si la destinatie platesti taxele de posta(e gratis cartea).
Nu am nici o vedenie(cu prietenii), nu am eu obsesii ci a cam inceput sa se umple paharul.
Cu gradi/cresa, am fost vineri sa duc actele si d-na dir. nu a fost la munca. Ma duc miercuri din nou. Marti merg cu copii la un control mai amanuntit si nu am timp. Va tin eu la curent.









Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Felis, ce mai face Mihaita????




Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

paula daca ai avea un nr. de telefon mi-ar fi mult mai usor!am incercat dar nu m-am descurcat. eu vreau 3 exemplare(mai am doua colege din sectia mea cu micuti cu SD)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabeldimanescu spune:

Paula nr. meu este 0747079780.da-mi un bipp.si te sun eu. MULTUMESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

Stie cineva daca se fac operatii de canal atrio-ventricular la copii cu Sd in tara?

un tatic disperat pentru Mariuca lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Mihaela, nr. momentan nu am dar fac rost si iti trimit.
Cristas, nu stiu dar putem intreba daca la ce dr. cunosc eu. Maine merg in Grigore Alexandrescu cu copii mei la un control de verificare a sanatstii lor si pot intreba. Ce anume are fetita ta, mai are si alte probleme grave? Cati ani are si care este evolutia ei?







Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput