Parinti cu copii de SD 6

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

Bravo Felis si felicitari Mihaita, aratati superbi. Ne uitam cu jind la fotografiile voastre si sper peste cateva luni si noi sa fim in aceeasi stare de spirit in care va vad.

Maria, bb cu inimioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

felis frumoase poze...

paula: sper din tot sufletul ca sunteti mai bine!

dar ceilalti copilasi? paul si toti ceilalti.... sper ca noua saptamana sa aduca vesti bune.. Dumnezeu sa va ocroteasca!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Buna tuturor,
Multumim pentru vestile bune despre Mihaita. Ma bucur mult sa stiu ca el e bine si progreseaza. Te rog sa ne mai spui de el. E atat de placut sa auzim si vesti bune. Iar pozele cu el sunt superbe. Abea astept sa mai aud ce mai face. Te rog mult sa ne spui toate progresele lui.
Ce mai face Alexandra? Sper sa se simta mai bine.
Kris, drum bun si operatie usoara. Roaga-te sa fie totul bine. Ai incredere in Domnul mai mult ca in dr si totul va fi bine. Asteptam sa te intorci cu vesti bune.
Paul al meu vrea sa le faca acestor dr viata putin mai palpitanta. Trebuie sa ma mai documentez si eu un pic. Se pare ca nivelul celulelor albe din organismul lui e ridicat. Dar ei nu reusesc sa gaseasca nici o infectie, copilul e pe antibiotice de 10 zile acum, a facut febra doar o zi 40C si a doua zi i-a trecut febra. Febra, nivelul celulelor albe ridicate da impresia de infectie. Dar tensiunea care ii e putin elevata nu mica iar bataile inimi constante si normale ne dau putina speranta ca nu este infectie. Dar atunci ce este nu stim exact.
Eu va doresc tot binele din lume fiecaruia.
Am primit un email de la un md phd despre sd. am sa il trimit la cei la care le stiu adresele de email. E in engleza e lung dar merita citi. Sunt ulitmile descoperiri.
Cristina



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luna73 spune:


Dragi copilasi, de ziua voastra va dorim tot binele din lume.
Sa fiti sanatosi, voiosi, voinici!
Sa fiti bucuria parintilor vostri!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

La multi ani si din partea mea.
Plecam la mare in noaptea asta si va pupam dulce pana la intoarcere.






Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Eu acum am venit din spital si nu stiu ce se intampla cu SD????Am primit e-mailluri in care ma intrebau parintii ce este de nu functioneaza??? Nu stiu, eu nu am timp sa sun, am multa treaba...plec la mare si nu am terminat bagajele.

Vorbim cand venim, adica peste 2 saptamani.






La multi ani de 1 iunie!



Paula cu Paul & Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:





La multi ani de 1 iunie!


si de la Cristina mama lui Paul



Paula cu Paul & Alexandra
[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeleanu spune:

LA MULTI ANI TUTUROR COPIILOR DE 1 IUNIE.paula,drum bun si multa sanatate fetitei.sanatate tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

paula: sa inteleg ca dak plecati la mare.. sunteti bine... Doamne ajuta! un concediu frumos... soare mult!

la multi ani si de la noi copilassi!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Ce mai stiti de Cristina din Galati? Are cineva nr ei??? Daca da, pot sa il am si eu sa o sun daca ea e de acord cu asta atunci puteti sa mi-l dati pe privat.
Cristina mama lui Paul

Mergi la inceput