Stelisti si steliste (6)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

hi-hi-hi, mi-a mai venit inima la loc!
uraaaaaaa!!!

ati vazut fetele fotbalistilor? dar a lui Gigi? ce zambete amare...

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74546" target="_blank">
si Vlad, cu ale sale
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">poveste,www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70977" target="_blank">caietel,www.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=70976" target="_blank">jurnal si www.babiesonline.com/babies/v/vladu" target="_blank">paginuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am luat CUPA
BRAVO STEAUA!!!!!
Felicitari baieti! Ati realizat ceea ce v-ati propus, sa-i razbunati pe colegii vostri fotbalisti



HAI STEAUA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

FELICITARI handbalistilor!!!
Pe unde umblati stelistilor, eu am intrat acum sa fac galerie Sportului, sper sa ii ingroape pe dinamo!!!
sun mergi maine la meci?


STEAUA trup si suflet, spre 23!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Si eu fac galerie Sportului. cainii nu merita nimic...nici cfr giulesti(asa le zic mai nou)
Ratzu din pacate nu vin. Am acceptat cu multa vreme inainte invitatia celor mai buni prieteni, care aniverseaza 10 ani de casnicie! Dar vom fi gasca mare si TOTI stelisti!!! Tv-ul la maxim, inima la baieti! Am incredere in tine sa vii aici sa ne pove cum a fost! Pup si HAI STEAUA!

quote:
Originally posted by ratusca1977

FELICITARI handbalistilor!!!
Pe unde umblati stelistilor, eu am intrat acum sa fac galerie Sportului, sper sa ii ingroape pe dinamo!!!
sun mergi maine la meci?


STEAUA trup si suflet, spre 23!!!



La bine si la greu, STEAUA - Campioana sufletului meu!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Finala se joaca sambata, 29 aprilie, la Polivalenta.
Care veniti?
Noi mergem in formatie completa cu copiii, cu mama si cu multi prieteni.
Hai Steaua!

quote:
Originally posted by Catalin
Suntem aici, stelisti 100%!




Multumesc pentru atentionare, eu postasem la "Lectii si know how on line, sport" si nu inteleg de ce mi-ai inchis subiectul.
Nu tin cu echipa de fotbal, dimpotriva!, si cum pentru unii Steaua=fotbal, prefer sa vorbesc singura.
Nu cred ca se compara sub nici un aspect fotbalul de la Steaua cu celelalte sporturi ale Stelei si nu vreau sa fac parte din gramada lui Jiji!

Un meci de handbal superb
Stiti ce prima au luat pentru ca au castigat? Va las sa ghiciti si ma retrag, sperand sa gasesc un subiect unde sa NU se vorbeasca de fotbal.


Nu certati copiii cand viseaza!
Copiii
Noi doi
Mitele iubitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

sun o sa va povestesc maine seara dupa ce vin...
e 3-0 pt Sportul, ii nimiceste pe dinamo....lasa ca asa le trebuie dinamovistilor, s-au bucurat pt insuccesul STELEI.
craciunitza daca nu esti cu STEAUA...sper sa te abtii de la comentarii in ceea ce priveste echipa de fotbal...aici suntem stelisti infocati si esti in inferioritate.

STEAUA trup si suflet, spre 23!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Am luat cupa!~!!!! A fost superb! Am urlat de am ramas fara glas si a fost o atmosfera in sala de... nedescris! Am luat autografe de la campioni!

BRAVO STEAUA!

SUNTEM MANDRI DE VOI!!!

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

5-4 pentru Sportul!!!!!
A fost un meci de cosmar pentru caini, oricum superb meci. Mi-a venit inima la loc cred ca la anul vom face o figura mai buna in Europa!

Pup stelistii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steaua spune:

dinamo - Sportul 4-5.
Dumnezeu nu bate cu bata!



Corina & Alex (11 iulie 2005)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boeru spune:

ionella3003 ma bucur ca ai fost acolo. Ai poze?
Please give us!


Mergi la inceput