important

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

E alegerea ta daca ma crezi sau nu;adresa de e-mail este corecta...Da-mi-o pe-a ta si te contactez eu.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

te rog sa ma anunti daca ai primit ceva mesaj de la mine

[url=http:"//photos.loredanasacalis@yahoo.com/piticii2003]"poze cu bebe meu ALEX[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

eu nu am zis ca nu te cred dar nu pot sa-mi dau seama dece nu le primesti .Nustiu sunt pozele mari ?sau din ce cauza.Copiile si pozele le am pe un CD si depe el le-am trimis.Emailu meu loredanasacalis@yahoo.com.Spune-mi te rog daca tot nu rausesc sa le primesti cum as putea atfel sa ti-le trimit?.Pe adresa de yahoo am citeva poze si cu ALEX

[url=http:"//photos.loredanasacalis@yahoo.com/piticii2003]"poze cu bebe meu ALEX[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

loredanasacalis@yahoo.com photo alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

loredanasacalis@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

la ajutor umanitar am deschis un subiect Ajutor ptr Alexandru in care am scris despre boala lui si mai multe unde am umblat pe la spitale cu el .Daca vrei poti sa te uiti peste el ,dar nu inteleg de ce lau suspendat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

la ajutor umanitar am deschis un subiect Ajutor ptr Alexandru in care am scris despre boala lui si mai multe unde am umblat pe la spitale cu el .Daca vrei poti sa te uiti peste el ,dar nu inteleg de ce lau suspendat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

M-am uitat pe el.Este suspendat pentru ca n-au ajuns la noi documentele cerute.Da si tu un aprove la yahoo!mess.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana405 spune:

te rog sa ma anunti daca ai primit copia dupa buletinul meu.Am incercat sa ti-o trimit eu pe yahoo dar nu am rausit si a venit sotul meu acasa si mia aratat cum se trimite pe yahoo si ti-am trimiso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Primit.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput