De ce vor toti puncte?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paula spune:

Salutare,
Roxana1974, cool!!! "Nu se stie niciodata la ce vor fi bune".
Mi se pare corect!
Ce va tot uitati in curtea altuia? Ca a raspuns pentru puncte sau pentru "fun" sau ca sa-si mai treaca timpul... Ce conteaza? Voi nu ati dus niciodata o conversatie doar de complezenta?
Nu fiti ipocriti! E pacat de frumusetea asta de comunitate!


Paula

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

parerea mea este (chiar daca o sa sara mai multa lume pe mine)ca cei care gandesc ca cineva scrie pentru puncte sau eu mai stiu pentru ce sunt rautaciosisau carcotasi...acu ce mai conteaza pentru ce scrie un membru , conteaza doar ca el este membru al acestei comunitati si ca scrie aici pentru ca ii face placere si ca gaseste subiecte interesante....si asta ar trebui sa ne bucure pe toti pentru ca uite asa se mai leaga o prietenie fie ea si virtuala uite asa mai omori timpul liber(cand il ai),te mai sfatuiesti in diferite probleme ,mai afli o reteta buna si multe altele
sper ca macar cativa dintre voi sa fiti de acord cu parerea mea

Nushulica si finutza Ingrid(11.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Io nu scriu pt. nici un punct!!
Scriu pt.ca...sunt dependenta !!
Si..uite si punctu'

Nunta noastra-26.06.2005
Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

mey!sistemul asta de punctare s-a facut special asa sa atraga lumea sa scrie,nu v-atzi dat seama?...acuma voi ce treaba avetzi?...ca sunt unii care abereaza... e parte-a doua...daca mai mult nu-i duce mintea...



anca @ alex.bb


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

...viatza e doar o iluzie a simtzurilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

mie mi se pare distractiv... acum ai o stea, maine alta , apoi ai efect glow... titulatura - e dragut ca poti sa te "definesti" cumva. chiar si posibilitatea de a adauga un motto care-ti place.. sau care te caracterizeaza... in "coada" mesajului e draguta/ uneori iti dai seama cu cine " vorbesti"... daca e filozof, daca-i place poezia... etc...
chiar am mai vorbit pe aici la www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67188&SearchTerms=primiti,o" target="_blank">va bucurati cand primiti o stea? .



s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

e plictisitor... sa-ti atarni o definitie de coada.. se gaseste cateodata o trupa sa-ti dea cu lozinca-n cap.

S-inca-un punct se du-se!

Da la ZZ si anunturi nu se dau puncte. D-asta-i fain:)




Lately, I'm always late, completely disorganized, and usually a mess!
A penny for my thoughts. A dime for my ideas.

Here's penny for your thoughts too, a nickel for your kiss, a dime if you tell me that you truly love me.


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

gusturile nu se discuta! si apoi nu toti ne plictisim pe aici.. unii se distreaza, altii isi pierd timpul... altii-s dependenti: nu fac decat asta... se trezesc de dimineata... si intra direct pe dc..

iar am facut puncte?!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2 spune:


--------------------------------------------------------------------------------

Chiar nu am avut ieri timp sa caut prin subiectele citite invinuirile de genul:"ai scris pentru puncte", dar acum ag gasit chiar aici un raspuns edificator.Adica, exact ceea ce intrebam:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela2 spune:

quote:
Originally posted by AB

Si asta-i un subect de puncte... ca sa fiu reaaaaa. Zuu nu puteai sa scrii si sa intrebi la Tehnice ce se poate face cu punctele... N-o lua rau, da daca tot intrebi.

Sobecte neserioase is o groaza si-s dragute. Da alea de se dau serioase si nu-s... brrr










Exact la asta ma refeream. Daca asta este un subiect de puncte-si daca multe altele sunt-LA CE-MI FOLOSESC?

Dar acum am reusit sa pricep ceva. Gandirea tipic romaneasca-poate totusi vor folosi....

Poate si cea care a raspuns asa mai sus s-a gandit la fel:poate totusi vor folosi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittie spune:

quote:
Originally posted by adela2

quote:
Originally posted by AB

Si asta-i un subect de puncte... ca sa fiu reaaaaa. Zuu nu puteai sa scrii si sa intrebi la Tehnice ce se poate face cu punctele... N-o lua rau, da daca tot intrebi.

Sobecte neserioase is o groaza si-s dragute. Da alea de se dau serioase si nu-s... brrr












Exact la asta ma refeream. Daca asta este un subiect de puncte-si daca multe altele sunt-LA CE-MI FOLOSESC?

Dar acum am reusit sa pricep ceva. Gandirea tipic romaneasca-poate totusi vor folosi....

Poate si cea care a raspuns asa mai sus s-a gandit la fel:poate totusi vor folosi...



Si concluzia e in al treilea mesaj consecutiv?



aaa.. incercai sa ne dai lectzii? despre utilitate?pffff! hai ca sunt puncte de facut shi-n alta parte! Succes si rabdare cu gandirea tipic romaneasca.!.. deh.

mamica de ( 13oct04 )


"Selon les statistiques, il y a une personne sur cinq qui est déséquilibrée.
S'il y a 4 personnes autour de toi et qu'elles te semblent normales, c'est pas bon."
Tierce de charme Kittie NinaB Ralucule BEWARE!!!

Mergi la inceput