Clubul optimistelor (8)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

danutza nu te inseli. eu pe 19 august am nunta. ce coincidenta! esti din bucuresti? unde, la ce biserica, cum stai cu pregatirile? baaai, eu mi-s tare fericita ca am ales chiar in seara asta melodia de deschidere a nuntii. e cam neconventionala, dar mie imi place de mor!

in alta ordine de idei... am facut cumparaturile de paste astazi, m-am linistit. maine vopsesc oua si fac drob. si fripturica, mai pe seara.

georgi, fusesi cuminte? sa stiu daca primesti maine seara cadoul sau nu

pupicei

nunta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

fusei, fusei...
parol!
in saptamana mare intotdeauna am fost cuminte.soatza s-a obisnuit si el, nici nu mai cere .cica asteapta ziua de duminica.am uitat sa-i zic ca tre sa vina rushii .

sau tu nu te refereai la asta?

hai ma ca glumii... normal ca fusei.asa sunt io de fapt. cuminteeeee...

hai pupi ca-mi facui si gherutzele. iar ma prinse ora 1
noapte buna

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata,
Am intrat sa va zic Sarbatori frumoase, cu liniste, iubire si caldura! Sa aveti zambet pe fata, dragoste-n casa si belsug pe masa!Va pup

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Geo cand plecati?
Addi ce melodie ati ales?
Hai mai fetelor....ca io mai stau vreo 2 ore pe acasa...si ma plicti!
Pup

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

neatza!
io plec dupa amiaza ca sa-si faca Stefania somnul.Ea nu prea doarme in alta parte asa ca...am emotii pentru asta seara.Ultima data cand am ramas la tara nu prea a dormit deloc.
Deci pe la 15.00-16.00

Pana una alta , ma mai invart pe-aci



Tu unde pleci sunule?unde stau parintii tai?
Chiar acum am vazut prognoza.Se pare ca si azi o sa fie super frumos.Inca nu a spus cum o sa fie maine.Sper ca la fel

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora35 spune:

neata fetele imi beau cafeluta outele le-am vopsit si m-am gindit sa intru sa va salut si dupa cite vad marea majoritate dintre voi se pregateste sa plece asa ca miine cred ca va fi cam liniste pe aici eu va urez drum bun celor care plecati si petrecere frumoasa miine

nu calca adevarul in picioare ,daca vrei sa ai trecere la oameni
familia mea
de-ale croitoriei
animalutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Neatza, neatza. Luati cate o sa aveti energie:)
Vad ca peste tot se discuta despre pregatirile de Paste, numai eu stau pe tusha, n-am facut nimit zilele astea (adica am facut da altceva, nu pt Pasti:)

Trebuia sa plecam si noi de Pasti in Oltenia, dar ni s-au dat planurile peste cap, asa ca raman acasa si ma reorientez spre alta ocupatie. De cand ma stiu, intotdeauna de sarbatori era musai sa plec numai sa nu stau acasa, oare oi avea vre-o boala?

Hai spor la treaba celor care mai aveti, drum bun celor care plecati si distractie maxima

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Geo plecam la ai mei. Eu sunt din Tulcea! Acolo avem si nashii. Abia astept. Mai stam sa-mi usuc eu parul si sa pape Alex si o taiem.
Drum bun celor care pleaca si distractie placuta tuturor!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Drum bun si tie Sunule si distractie placuta.Nu ne-ai spus cand te intorci.

Flavia imi pare rau ca vi s-au stricat planurile.Oricum sper sa te distrezi bine si acasa.

Si la restul gashtii va doresc distractie placuta si

Zambeste!Maine poate fi mai rau.

Georgiana-mami de Stefania(2,2 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

buna fetelor, nu am auzit ceasul si m-am trezit acum o jumatate de ora l-am expediat pe pupicul (cu sor-mea cu tot) la piata si am strans putin prin casa. acum ma apuc sa vopsesc oua. dupa oua fac drobul. sper sa nu intru, ca intotdeauna, in criza de timp. trebuie mai pe seara sa ma si vopsesc.

sunule, melodia se numeste zece si este a lui florin chilian. mi-a dedicat-o candva pupicu. asa cum spuneam, este cam neconventionala, dar mie imi place de mor.

georgi, bine ca fusesi cuminte... te apropii de cadou.

tuturor fetelor care pleaca sau nu mai intra, va doresc inca o data multa lumina si liniste in suflete. sarbatori fericite!

fug la bucatarie si revin sa va spun cum mi-au iesit ouale.

pupici pe botici

nunta mea

Mergi la inceput