Constanta la apel (72)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lizuca spune:

Sinzi, nu poti sa zici ca a avut deja varicela, ca sa va primeasca nevaccinati?
La noi a fost o forma destul de usoara: doar doua zile mai grele, cu mincarimi peste tot, pe urma mai dificil a fost s-o tin in casa vreo zece zile, pina i-au cazut cojile de la bube.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Dana, nu ai rezolvat nici acolo unde ti-am spus eu?

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabi, am incercat sa aburesc eu ceva acolo (DAvid a facut rubeola si ma gandeam ca poate reusesc sa il conving ca a fost varicela) dar nu stiam exact cum e varicela si m-am incurcat!!!
TRebuia sa ma documentez inainte!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

iar am ramas singura?ati plecat deja sa petreceti 1 mai?

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am fost la gradi si se pare ca s-a adaptat...adica a plans f putin, aproape deloc..si manca pizza cand l-am luat si mi-a spus ca vrea sa "come back"!!!
Educatoarea l-a laudat ca a pictat o palarie si el mi-a spus ca nu e adevarat ca teacher a pictat si ca el s-a jucat...
Bine ca nu a inteles educatoarea ca a facut-o mincinoasa!!! PE drept bietul copil, ca prea e pictata palaria cu galben si rosu si al meu foloseste numai negru si maro!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare si de la noi!
La multi ani! sarbatoritelor saptamanii.
Roxana, Sinzi sunteti posesoarele a cate una bucata mandretze de baiat. Pozele sunt superbe, am facut plimbare virtuala de la mare la munte.
Sinzi curaj la vaccinare lui David.
Roxana te "ozonezi" des in ultima perioada , dar vad ca nu-ti prea convine.
Kati bun venit!
we minunat si distractie placuta .

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


kati bun venit!!Numai baietei superbi pe ct la apel!!ce face buburuza?
gabi nu era cea grasa alta era ,dar din pacate putine sunt inca amabile acolo.
cornelia te rog sa-mi dai un bip cand te pot suna sau un buzz pe msg.
jone cat e taxa ?
fetelor cum e locul de joaca la alpin?ce jucarii au?e destul de departe pentru noi dar as merge si eu cu mariuca.(daca vremea e urata)
cateva poze cu noi mai recente
http://www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=82966&Show=Y
mai am cateva dar nu le mai pot da upload





www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna dimineata iubitele!

Caty, bine ai venit! Sa-ti traiasca ,, atomicul,, si tie sarcinA usoara in continuare. Nu te supara daca la inceput te vei simti usor ignorata..Acest sentiment l-am avut cu toatele...pana ne-am invechit.
Ideea este ca trebuie sa intri cat mai des sa ne povestesti cat mai multe sa nu...te uitam....si musai poze. Roag-o pe Roxana sa-ti faca un album. Cand asociezi imaginea cu descrierea cuiva , deja poti spune ca si cunosti persoana respectiva. Din pacate multe din fetele care ne-au fost alaturi de-alungul timpului s-au simtit ignorate si n-au mai scris , astfel chiar au fost uitate. Stiu ca in gnr nu te bagi cu sila in sufletul omului, dar virtual nu se aplica conventiile din viata normala.Asa ca te asteptam sa ne bombardezi si sa ne ,,agasezi,, ca sigur nu te uitam..... Moama ce filozoafa m-am trezit la ora asta. Asa ca un epilog: Bine ai venit in gasca noastra!
Cami, iti multumesc pt. recomandare. M-am consultat si cu costin si nu vrem sigur ca fata s-o las la bona acasa...este exclusa varianta asta...Daca mai auzi ceva.... ramane deschisa cererea.. Eu vreau boona pt 6 ore pe zi pt plimbat afara, jucat 1-2 ore in casa si si sa-i dea de mancare. In rest nu vreau nimic, nici menaj nici altceva. Salariul este la intelegere.

We placut tuturor!

Pozele noastre !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

cristina - e free ptr forumistele dc

jo si alexandra

***************
"stiti soarele ala pe care tot il astept sa rasara si pe strada mea???inca il mai astept!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Tania ati renuntat la gradi?
Si noi vom avea in curand nevoie de bona.Inca nu mi-am facut un plan de recrutare dar va trebui.
pupici

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput