FIV-70

FIV-70 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj

Fetelor, ma incumet sa deschid si eu un nou capitol.

Sper sa fie cu noroc pentru toate fetele in asteptare, si pentru mine !

Haideti cu vestile bune !!!

Mirga,Bety,Victoria,Meda....





Andreea.Pozele mele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

ANDICU trebuie sa fie cu noroc ca si capitolul anterior!

tin pumnii fetelor care sunt in asteptarea rezultatului!!!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Buna fetelor.Mirga tin pumnii stinsii tare pentru miine si pentru celelalte fete care urmeaza cu rezultatul , eu zic sa nu o lasam singura pe Gina si sa mergem dupa ea la mamici.Eu sint bine, imi simt sinii mai maricei , mai impliniti ,durerosi la atingere, m-a cam durut burta vreo 2-3 zile, nu f. tare dar de-ajuns, de aseara nu m-a mai durut nimic.Cam atit. Sper sa fie bine la toata lumea. Va pup si sa auzim de cit mai multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Meda, tin minte ca parca joi ai facut ET-ul, deci in jur de 20-21 faci testul, nu? hai ca o sa fie bine de data asta! stiu eu !

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medamaya1 spune:

Andreea, am facut ET pe 11 si rezultatul il voi avea pe 26.Asa sper si eu sa fie bine,TREBUIE.Multumesc pentru incurajari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Meda, ai dreptate, m-am uitat eu aiurea in calendar, la o saptamana mai devreme... lasa, ca trece timpul repede, mai ales acum, cu Pastele..

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Eu simt ca disper de nerabdare pana la test...nu inteleg de ce e dupa 15 zile ( in cazul meu dupa 17, ca pica de Paste),pe 25, imi vine sa-mi iau un test de la farmacie.
Stau si ma autoanalizez non-stop...fumatoare fiind, acum nu mai suport fumul de tigara...fumeaza cineva in balcon si ma deranjeaza mirosul...acum nu stiu daca asta e din autosugestie...

Fetele care ati facut FIV reusit, spuneti-mi si mie, ati avut rabdare pana la testul betaHCG sau ati facut testele de la farmacie?

Tin pumnii si urez bafta multa tuturor,

V

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Victoria, poti sa-ti faci un test chiar in ziua de Paste, dar i-ati un test bun (Clear blu)care sa nu dea un rezultat fals.Eu sper sa fie cu ochisorii si la tine si la celelalte fete.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Mirga, te asteptam maine cu vesti bune.

Bafta tuturor fetelor care urmeaza sa faca testele si celor care sunt in proceduri.

Va pup si va doresc o zi buna. A iesit iar soarele.

Mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Victoria,Meda ,Bety sa fiti cumintele ,sa stati in patut ca o sa fie bine .

Mirga ce faci ,cum te simti ? Sa stii ca iti tin pumnii in continuare .

Andicu tu ce faci ,cum merge trat.? Tu faci ecografii pana la punctie ? uite ca sa mearga bine AC.

Liana tu pe unde umblii ?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

ce fac fetele?
eu am alergat toata ziua, acum am si eu putin timp sa pap ceva si sa-mi trag sufletul...

Gina cum te simti?
Mirga tin pumnii stransi pentru maine la test!!!
Victoria multe fete isi fac test de urina inainte de cel de sange, si eu am facut la fel; nu mai aveam rabdare. Fa un Clear Blue duminica dimineata cu prima urina..si sper sa ai cea mai frumoasa zi de Paste!

Bety, Meda sa dea dumnezeu sa aveti parte de un test pozitiv! Fetelor nu mai stiu cine cand face...stiu doar ca Mirga maine test... ma lasa memoria, asa ca ma iertati, eu oricum ma gandesc la voi si ma rog sa reusiti!

Mergi la inceput