tata la 50 de ani (2)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GGina spune:

Cind m-am nascut eu ,tata avea 40 ani.Acum are frumoasa virsta de 70.Mama are 60.Parintii mei s-au inteles bine .As putea sa zic ca am fost o familie fericita.Acum distanta ne desparte si dorul ne omoara.Noroc cu interentul si tel. ca altfel eram distursa pe veci.

Eu pe tata l-am vazut mereu tinar si nici nu am auzit pe nimeni sa-mi zica ca am tata batrin.
Ma gindesc ca poate la ingridnen distanta de virsta dintre parinti era destul de mare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Black_Forest spune:

Buna sunt_mamica!

In Romania secolului 21 lumea inca se mai uita dupa tine daca diferenta de virsta e mare in sot si sotie, sau daca sotia e mai in virsta decit el, sau daca e un cuplu interrasial etc.

Dar nu cred ca asta ar trebui sa te afecteze.
Daca si tu ti-ai schimba atitudinea fata de cei care se uita dupa tine si ai avea incredere in tine cred ca le-ai inchide gura

Daca zice despre el cas este bunic cind nu este cu tine e conceptia societatii ca numai la tinerete poti avea copii.
dar daca zice ca el este bucni cind este cu tine, depinde si cum va purtati voi doi cind sinteti amindoi, poate el te trateaza ca pe un copil, nu ca pe o iubita.

Nu am citi tot ce s-a scris in cele mai ssu deci poate mi-a scapat ceva .

Si nu inteleg de ce se uita lumea dupa tine cind modelul de cuplu mult meiatizat e M***** si I*****.

Mergi la inceput