Racusori, la apel! (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


fuga fuguta va pupik de noapte buna si ma duc sa fac baie si sa dorm k iar am ramas in urma cu somnul
va pup si va doresc o noapte minunata!

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

N-am poze de la expo inca...
Sunt franta de obosita,deci ma bag imediat in pat ...
July te-am executat ,vezi mail !
Fetele pupici si noapte buna

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Salutare de la noi!
N-am lipsit ieri, insa am avut o dispozitie de mare kko...

July, ai terminat curatenia?

Georox, nu fi trista, o sa fie bine, ai sa vezi!
Si daca nu ai cu cine papa tortuletul, trimite cate o feliuta si pe la noi!

la fete harnicute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Neata la toata lumea
Nici de data asta nu ma lungesc ...sunt pe nebaute cafea,azo ...ma duc la buca' sa-mi pregatesc portia de cofeina si ma intorc la voi.
Mire iubita, altfel ?
July astept impresii

Va si va din mers ...

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Neata !

Cookie stiu ca va fi bine pana la urma. si as fi vrut sa ma duc cu el, insa asta e situatia si ma conformez. Iar trista nu sunt, poate doar putin, pentru ca si acum dupa atat timp, tot simt ca o parte din mine pleaca cu el, desi stiu ca se va intoarce. Asa sunt eu mai sentimentala. Insa daca l-ati fi vazut si pe el, era mai ceva ca mine. Vom trece si peste deplasarile acestea.

Aseara am facut gogosi in colaborare si au iesit super bune. Trebuia sa ii dau ceva la el de post. Mancare nu a vrut sa ia, ca oricum trece pe la Buzau, iar acolo sigur ii umple sacosa.

July dar noi nu te putem vedea bruneta ? Poate ne dai vreo idee de Paste. Nu ca s vrea sa palgiez, doar esti unica, dar curiozitatea asta nu imi da pace.

Menna esti cumva si hair - stilist, ca ma abonez la tine.

Mirela .

Mona iti place de mine , ca stiu ca tu erai curioasa sa ma vezi? Astept si eu impresii ! Glumeam ! Apropos, nu-i asa ca daca Sofia mostesteneste ochii lui tati, va fi o fetita superba ? Oricum va fi frumoasa ca doar e a noastra, insa am cautat un tati cu ochi albastri tocmai la Suceava, asa ca sper si eu.

Gata, ca vad ca am luat-o pe aratura, cred ca e de vina vremea.

tuturor ! O zi excelenta, in pofida vantului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

buna dimineata. io inca n-am baut cafeaua. zace in filtru. ma duc acusica sa o pun si sa ma apuc de treaba k azi am o zi plina. ufff...si de azi intr-o saptamana sunt in concediu..ce-i drept..numai pt o saptamana dar...bun si atat. apoi de 1 mai...sper sa ma reglez cu somnul.
geo, Sofia o sa fie o superba. numai pt faptul k e a voastra.
Menna, cum ma stii. aaaa..sa va zic ce am facut azi. ma trezesc dimineata si zic io k ma imbrac elegant. zis si facut. ma imbrac..imi pun ceasul la mana..si ma sucesc...k ce ar fi sa ma imbrac eu sport..k poate ploua...si ma schimb. automat..mi-am schimbat si ceasul. eu ceasul il port de fel la mana dreapta, dar pe asta elegant il tin la stanga k o folosesc mai rar si nu-l lovesc de birou. si iaca plec la sv. ajung aici..si ma uit la mine..io cu 2 ceasuri. unul la mana stanga si unul la mana dreapta bine k am vazut si nu a mai venit careva sa se uite
cam asta cu mine azi
pupik toate fetele...de la A la Z (cum zice cineva..)
o zi frumoasa

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Ok..mi-am mai revenit putin de dimineata eram intoarsa pe dos,dar dupa o tura de crizat si plans m-am mai descarcat si gata,trecu ...
Pe deseaara sper sa am toate pozele de la expo sa vi le arat
July ??????
Geo scumpo ,eu nu sunt hair stylist in realitate ,ci numai pe pc
Am un pgr de cosmopolitan care imi dah posibilitatea sa incerc diferite nuante de par si coafuri, machiaj si accesorii pt a-ti schimba look-ul.
Mi-am amintit de el cand stateam intr-o zi cu Mire si ne gandeam cu ce sa va pacalim de 1 Aprilie si cea mai simpatica si nevinovata farsa a fost aceasta, ca ne-am facut amandoua roscate (fictiv)
Va revin mai spre seara .

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Menna stiu ca nu esti hair - stylist, dar m-am gandit ca poate cochetezi cu idea si in realitate. Eu m-as fi abonat la tine.

Mirela

vesel unde sunteti ? Mona, July, Ramonaa, Anasebe, Claudelu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

buna seara.
io am ajuns acasa de vreo ora si ceva si ma uitam la tv. de cand n-am mai ajuns eu acasa la ora 17...
fetelor...io vroiam sa va intreb daca voi sunteti violente de fel.
sa vedeti ce mi s-a intamplat...e de rasul plansului..
azi pe la 12 mi se face mie foame si zic sa ma duc sa imi iau de mancare. ma imbrac, iau umbrela (care e tare solida..din aia stil baston) si plec (eram la sv) si ies din bloc..noi avem intrarea pe spate..si megind eu asa..vad la departare 2 tiganci cu un tomberon de gunoi din ala pe roti venind spre mine. cand ajung in draptul meu, cea care il "conducea" a intrat special in mine cu ala. am bodoganit ceva si trec mai departe dar am auzit in spatele meu injurind. ma intorc si zic "ce ai zis ma?" in timp ce ma indreptam spre ea...ea a repetat injuratura..io am inchis umbrela si jap una pe spate uneia dintre ele (cea care a injurat)..ailalta amutise si asta care si-a furat-o..tot injura..si zic.."da-i drumu' de aici k te fac bucati"
acum recunosc k eram cu capsa pusa de dimineata...poate daca eram ok nu reactionam asa. m-am surprins si pe mine. dar apoi..m-am calmat.
urasc tiganii..le-as da foc. nu cu ei k rasa..ci pt rautatile lor
hai k acum cine stie ce credeti despre mine...
va pupik..


MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72407" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Mire, esti mortala cu nervii tai.Si ca sa-ti raspund la intrebare, sint violenta: dimineata, la amiaz, seara.(am glumit)
Dar bine le-ai facut.
Atunci cand ploua n-am chef de ninik si sint sacaita si mohorata.
Dimineata la job nu pot gandi ca nu merg neuronii, pana nu beau 1 cafea, dar asta stie toata lumea si ma lasa in pace la prima ora.
Azi sint cam plouata ca....... ploua.
Jully, ...POZEEE BRUNETA.!!!!!!!!!
Georox, esti o draguta. Imi plac pozele voastre si lasa nu fii trista ca nu merge departe si in plus gandeste-te cat de "dulce" v-a fi reintalnirea.
Menna, gata ti-ai revenit? te-ai odihnit? Cand se face un expo la Cluj, te astept. Ce!!!! cum adika cu mine sa nu dai ochii?
Cookie, uite niste ptr ziua de ieri daca zici ca a fost "buna".







Mergi la inceput