Ingineri, fosti, viitori... :) (3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Mona poate mai sunt si restul cu treburi ca mine . Crezi ca nu as vrea sa stau si eu toata ziua?
Fetelor eu as vrea sa dorm weekendul asta. Sunt tare obosita. Acum ma mai culc. Pupici si weekend placut!

Ioana 28+ si

Nunta: http://community.webshots.com/album/450163392pPiNoV

Eu si burtik: http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=548837585&security=BdpmCE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Bonjurica! Sunt super terminata...am alergie la puful din copaci..arat ca un monstru si stranut de se scutura camesa pe mine...
OTILIA,Radu Mircea Damian este tatal meu! De-aia te-am si intrebat.Sper ca nu te-a chinuit la examen....ca am auzit ca e cam sever....
MONAGAN,eu am plecat din ofertare pt. ca eram la inceputul carierei si simteam ca nu invat destul....deja faceam foarte bine treaba acolo si voiam mai mult...asa ca am plecat in proiectare.
Va pup si va doresc weekend placut.




Iepumic

All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Buna dimineata, ingineri.

In sfarsit am si eu o sambata libera. Ahhh, ce bine e sa dormi pana tarziu....

Iepumic, draguta faza cu Otilia si tatal tau. Bine ca n-a apucat fata sa zica nimic de rau :))



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Iepu dar trebuia sa zici de la inceput, hmmmm poate zicea ceva Otilia . Sau vroiai sa afli parerea despre tatal tau?
Kuki bine ca poti sa dormi pana tarziu, eu sunt trezita de micul tiran de la 6 dimineata. Acum ma mai culc si eu putin.
Pup ingineroasele!

Ioana 28+ si

Nunta: http://community.webshots.com/album/450163392pPiNoV

Eu si burtik: http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=548837585&security=BdpmCE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Hehe...au trecut demult vremurile alea in care ma trezea si pe mine bestia la 5 dimineata si ma lua de proaspata.
Dar tare mi-e dor de ele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Hi, hi!!! Special n-am zis nimic! Dar putea sa zica Otilia orice, nu m-as fi suparat....desi....am mai "testat piata"...si n-am auzit niciodata lucruri de rau...imi cunosc "marfa" asa ca imi asum riscurile...oricum nimeni nu e perfect.
Eu azi am fost la botez la un puisor de inginer- o fetita superba de 6 luni. E primul copil din generatia colegilor mei de facultate...sper sa am si eu o fetita la fel de frumoasa!!!!!! Incepe ceasul sa ticaie..tic,tac, tic,tac....
Saptamana care vine probabil voi avea intalnirea cu cei de la viitorul job- sper sa mearga bine. Trebuie sa ma pun pe picioare pana atunci, ca ma chinui cu o alergie la puful din copaci de 3 zile si aseara am fost in cel mai mare hal: ochi umflati, nas si ochi curgand siroaie, stranuturi....azi sunt ceva mai bine. Poate scap pana luni.
Weekend frumos si odihniti-va cat puteti....de luni incepe iar munca. Eu pe 10 am predare de proiect si o sa fie o nebunie...mai ales ca trebuie probabil sa dreg -a 1000-a oara!!!!!!!!! - greselile altora.
C-asa-i in inginerie....
Pup fetele!




Iepumic

All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

iepumic, tare faza cu tata. Mi-a placut. Si succes cu proiectul.
Otiliaai grija ce zici!!!!
tuturor, iar celor de 2X


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

buna dimineata inginerelor!
gata cafeaua!! haideti, va astept, o tin la caldurica! vreti cu frisca sau fara?
iepumic, super faza!! am ris cu lacrimi...tu fa bine si pune-te pe picioare ca ai treburi importante de facut!
mona, multam de pupici! bb2 a spus "multumesc" cu un sut cit casa
ioana, pai cum, "micul tiran" deja actioneaza in sensul trezirii la ore "ciudate"? pai ce-o face mai tirziu, la lumina lumii??? la mine e liniste noaptea, pe ambele fronturi
na, va las ca aveti treburi de duminica!


24+
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Mmmmm...Katik, ce cafea buna ai facut in dimineata asta.

Io zic sa te numim responsabilul cu cafeaua, ca prea te pricepi

Iepumic, cum te mai simti?

Duminica placuta, inginere dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Neata! Eu abia acum imi beau cafeaua.
KATIK,ce ma bucur ca avem o gravidutza printre noi!! Sper ca tot un pui de inginer faci!!!
KUKI,ma simt ceva mai bine in dimineata asta, multumesc de intrebare. Cred ca pana maine o sa fiu si mai bine, daca nu ma prostesc azi.
M-au asasinat telefoanele in dimineata asta....dar si eu m-am incapatanat sa nu raspund...da' mi-au stricat somnul....de parca n-ajungea ca sforaie sotul meu...Ufff..
Eu urasc duminicile, in special dupa-amiezele de duminica...pentru ca a doua zi e luni.....si ideea imi strica cheful de orice. Da' sa vedem ce remedii gasesc azi. M-as duce la CERF da' nu reusesc sa imi trezesc consortul....




Iepumic

All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput