Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

chiar ala vreau sa mil i-au si eu acuma in octombrie... ce bine ca ai sc de el.
Cum e volumul? e tare?
Cum e soneria, imi trebuie ceva f tare
Cum rezista la cazaturi? E super sensibil, sau destul de rezistent?
Cate zile te tine bateria?
Eu vb cam 3 ore pe zi in medie, si imi trebuie ceva carae sa nu il incarct tot a doua zi.

Multumiri anticipate pt raspuns Oana



quote:
Originally posted by oana0204

LG Cherry Chocolate -imi place foarte mult, sunt multumita de el, mai ales ca are si mp3 player. Are tot familionul asa ca impartim acelasi plan si ne-am cumparat toti ciocolate, diverse culori-2 cu 100$- oferta la reinoirea abonamentului

Oana D & Andrew- 1 sept 2005Foto si iaraFoto




Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana0204 spune:

Buna Gabbriela. Ce sa-ti spun..
Volumul soneriei este destul de tare, mie una cel putin asa mi se pare. De rezistat nu stiu daca rezista la cazaturi,nu a practicat asa ceva si incerc cat pot sa-l tin departe de Andrew care s-a prins de smecheria ca se gliseaza si nu se deschide clapeta ca la vechiul meu telefon si cum il prinde il manevreaza. Desi arata foarte gingas si pretentios la zgarieturi, pana acum nu a capatat niciuna.
Bateria tine cam 5-6 zile, nu stiu cu exactitate, stiu numai ca il incarc foarte rar.
Insa ai grija la taste. Este foarte sensibil si dintr-un click, daca apesi mai tare, posibil sa ia doua comenzi. Mi-a luat putin pana sa ma obisnuiesc cu asta dar acum il tastez usor. Nepoata mea a reusit sa strice tastele de la un telefon, non-stop ii tinea la blugii stramti-in buzunarul din spate, indiferent ca se uita la tv, mananca sau sta la calculator. Pur si simplu este nedespartita de el si desi tastele de pe exteriorul telefonului nu se apasa cand este inchis, ea a reusit in 2 luni sa le termine. Noroc ca are cumnatul meu asigurare la tel si i l-au schimbat.
Parerea mea sa te duci la provider-ul tau si sa incerci LG Chocolate-ul din expozitie si apoi sa iei decizia daca ti se potriveste sau nu. De ex sotului meu i s-a parut aiurea la inceput cum se apasa tastele de pe exteriorul telefonului care nu sunt in relief ci sunt numai niste senzori in plasticul capacului neted, dar acum e incantat de alegerea mea mai ales decand si-a luat bluetooth..poate sa conduca si sa vb si cu mine la telefon.

Oana D & Andrew- 1 sept 2005Foto si iaraFoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:


Multumesc Oana
L-am testat in magazin, si m-am indragosttit de el. Dar era galagie mare si nu prea imi dadeam seama de volum.
Am verificat la el pe net, de visam noaptea cu el ... vroiam sa aud si parerea cuiva care il are.
De 6 ani tot LG imi iau si sunt super multumita de ele.
Imi place cel nergu si cel culoarea ciocolatei ... tu care il ai?




Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian

www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana0204 spune:

quote:
Originally posted by Gabbriela


Multumesc Oana
L-am testat in magazin, si m-am indragosttit de el. Dar era galagie mare si nu prea imi dadeam seama de volum.
Am verificat la el pe net, de visam noaptea cu el ... vroiam sa aud si parerea cuiva care il are.
De 6 ani tot LG imi iau si sunt super multumita de ele.
Imi place cel nergu si cel culoarea ciocolatei ... tu care il ai?




Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato



LG Chocolate-Cherry, nu am din generatia noua de ciocolate. Lafel are si cumnata mea, sotul si cumnatul au Black iar nepoata Pink

http://www.mobilepedia.eu/wp-content/uploads/2006/11/cherry-lg-chocolate.jpg

Oana D & Andrew- 1 sept 2005Foto si iaraFoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany2007 spune:

Am un LG L600v sunt f multumita de el.

Dana 26+ Luca-Rares

www.flickr.com/photos/11543857@N07/" target="_blank">Poze cu burtica






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns David_mami spune:

Fan Nokia, recunosc.
Am avut un 6680, dar m-au usurat hotzii la cumparaturile de cRaciunul trecut...asa ca am ramas cu cel vechi un 6230.
Dar lasa ca vine ziua mea si poate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns David_mami spune:

quote:
Originally posted by David_mami

Fan Nokia, recunosc.
Am avut un 6680, dar m-au usurat hotzii la cumparaturile de Craciunul trecut...asa ca am ramas cu cel vechi un 6230.
Dar lasa ca vine ziua mea si poate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Pentru mine sunt 2 tipuri de telefoane: Nokia si altele

Lore, mamicutza lui David
http://good-times.webshots.com/album/560900464EBTcPL?vhost=good-times&start=108

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Nu-mi place nimic in afara de Nokia. Mi-am luat de curand un Nokia 6267 lavender (culoarea mea preferata = liliachiul), imi place tare mult.


Felicia 4+

Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************

IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laina spune:

eu pana acum am avut un Samsung K480...m-am impacat suuuper cu el, si acum vreau sa-mi iau un Sony Ericsson w810i, ca samsung-ul il vrea mama mea

Mergi la inceput