Ce telefon aveti?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ENYA spune:

quote:
Initial creeata de gabriela_tutuianu

ce telefon aveti?

"niciodata nu e prea tarziu"




898989...cu 021 in fata. E bun ?



Amalia si Vladi (5 ani si 9 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Asa mai Mary, bine ca l-ai bagat la inaintare si pe Samsung, ca nu intelegeam, sunt eu defecta de am Samsung?Da, am un Samsung E530! Doar am vandut telefoane 8 ani de zile. Sincer, pentru mine important este sa-mi placa cum arata ptr ca oricum de folosit il folosesc doar ca telefon si sa trimit sms-uri. Daca vreau functii specifice computerul, atunci folosesc computerul.
Haide Flori76, spune aici ca si tu ai Samsung!

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Asta vara-n Romanika l-am avut pe www.nokia.ro/nokiaweb/jsp/page.jsp?cid=13641&lid=1" target="_blank">Nokia 3200,in camuflaj roz-bleu-galben.Avea radio si camera,pe care nu le folosem niciodata.Camera cel putin,era sub orice critica;mi-a placut ca-l puteam personaliza cum vroia muschii mei si cu greeeeeu am renuntat la el.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

eu momentan am sony ericcson z600 si este super bun.dar s-a cam invechit si acum vreau altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Pana maine trebuie sa ma hotarasc ce telefon imi iau si va rog sa ma ajutati cu opinii.Acum un an si ceva am facut prostia sa-mi cumpar un Nokia 2650 fara sa stiu prea multe despre el, decat ca arata bine si...e Nokia.Din pacate s-a dovedit a fi un telefon f. prost sau poate doar eu am avut ghinion cu el; in perioada garantiei l-am dat la reparat, dar la scurt timp s-a stricat din nou. in prezent se intrerupe convorbirea dupa 30 de sec., sunt satula de el si trebuie sa-mi iau altul urgent. Nu doresc sa aiba camera foto/video, vreau doar sa pot vorbi la el fara sa se strice dupa cateva luni, iar pretul sa fie de maximum 3 mil.Am dat o cautare pe net, am studiat si oferta Orange si mi-ar conveni un www.gsmland.ro/viewSpec.php?modelId=462" target="_blank">3100 sau un www.gsmland.ro/viewSpec.php?modelId=104" target="_blank">6030.Va rog sa-mi spuneti -daca ati avut vreunul din aceste modele- cat ati fost de multumiti.Astept si alte sugestii, daca aveti.Multumesc!

p.s.=am primit o sugestie de la Catalin pt. un Siemens; marturisesc ca am o prejudecata impotriva Siemensului, am tot auzit ca are un meniu greoi; daca e asa sau nu- nu prea vreau sa experimentez.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

Teodora, eu am primit un Nokia 1600 negru, gratis ( la schimb cu niste puncte Thankyou...de la firma portocalie) este exact ce-mi trebuie mie care doresc sa vorbesc la telefon si atit.
Nu e cine stie ce dar e foarte bun si simplu de folosit, bateria tine foarte mult (si eu m-am mirat) in schimb nu are decit functia de "telefon" si basta.
Singurul lui defect e ca are tastele transparente ceea ce nu-mi place ca design...insa m-am obisnuit.
Punind in balanta plusurile si minusurile lui m-am hotarit ca e exact ce doream.

p.s. deja l-am trintit din greseala de vreo 10 ori si vad ca a rezistat. Mare lucru.

Edit: nu stiu ce sa iti recomand sa alegi intre cele doua insa as fi curioasa ce ai ales


Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celsi spune:

eu am panasonic x650 iar sotul mitsubishi care face niste poze super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Siemens cv65, are si camera...pt. asta l-am luat, eram obsedata
Oricum eu iubesc Siemensu', toata lumea zice ca are meniu complicat, mie mi se pare ca e ca turnat pt. mine




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Alea aduse de Romtelecom acasa se pun?


Tzuni mic si drag si scump si grasunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Eu am un www.fi.edu/franklin/inventor/images/belllg.jpg" target="_blank">Graham Bell 1876AD

*segmentation fault*

Mergi la inceput