Clubul studentelor ( 5 )

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

BRAVOOO STEAUAAAAA

P.S.... Cristina ai deschis televizorul????


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

andreea_trend, nici de frica.
Nu prea il vad fericit pe barbatu-meu. Ma gandeam ca poate vrea sa sarbatorim, da... poate sapt viitoare.

Uitati ce am gasit:
Copiatul intoarce foaia
http://www.infonews.ro/art_34453_Social-Copiatul_intoarce_foaia

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza_s spune:

buna....nu am citit tot articolul cu copiatul, dar hai ca va spun doua faze :
- sora unei colege de-a mea si-a luat toate examenele anul asta fara sa invete nimk...a copiat cu un pix dintr-ala smecher si cu un mp3player pe care isi inregistrase toate cursurile...

-si faza cea mai dura si naspa in acelasi timp, un coleg de grupa, care e destept foc,dar puturos rau, in toti 4 anii de facultate a copiat la toate examenele.nu a existat examen la care sa nu copieze.si nu a fost prins la niciunul...pana acum...la ultimul exam din modulul asta, acum inainte de licenta, a fost prins....dar nu la fata locului, nu la examen...ci la rezultate, cand a intrat profu in sala a intrebat de el ...tipul era prezent... si l-a facut cu ou si cu otet...profu si-a dat seama ca a copiat dupa niste chestii care erau afisate pe net,si pe care noi nu le aveam in cursuri....asa ca l-a picat si e tare naspa pt el ca are restanta inainte de licenta,de fapt cred ca e prima lui restanta....si o sa-l tina minte si profu`, mai ales ca e de info si astia sunt cam "nebuni"...asta vine cam asa : la un momendat tot se intoarce roata... si uite ca nu a fost prins 4 ani si l-a prins acum la sfarsitul facultatii....mie imi pare rau pt el...

scuze ca m-am intins atata...eu una nu le am cu copiatul...desi ma duc la unele examene cu buzunarele burdusite de copiute,n-am tupeu sa le scot....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Danutza_s, cum reuseste sa-si inregistreze cursurile pe mp3player??? Am primit si eu unul de ziua mea si chiar ma gandeam intr-o seara cand pazeam copilul in parc ca in loc sa ascult atata muzica mai bine as inregistra niste cursuri. Dar cum????

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Paste fericit!Lumina invierii sa va aduca liniste in suflete.

Magda si Bianca 7 anisori




http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutza_s spune:

si eu am , dar si asa mi-ar fi frica.....
pai trebuie sa ai in menu optiunea "record voice" sau doar record, sau ceva asemanator...si inregistrezi ca la un reportofon normal...numai ca pierzi mult timp,cred eu, sa stai sa citesti toate cursurile pt a le inregistra, plus ca trebuie sa fii atent(tot asa...cred eu) sa le dictezi mai rar, ca nu poti sa scrii la fel de repede precum vorbesti...si poti sa inregistrezi voce cateva ore, in functie de cate memorie are mp3player-ul....apoi, iti mai trebuie si tupeu in cursul examenului sa stai sa cauti , sa derulezi, sa vezi unde e bucatica din cursuri care iti trebuie tie...dar mai bine inregistrezi fiecare curs in cate un fisier....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:



Asa cum v-am spus miercuri am avut festivitatea de incheiere...a fost foarte frumos si foarte emotionant...eu sunt si mai sensibila...asa ca mi-au curs ceva lacrimi.

Sa va aduca iepurasul multe cadouri si Paste Fericit alaturi de cei dragi!



Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Am citit si eu articolul despre copiat... si recunosc ca si eu am copiat la multe examene... acolo unde stiam ca se si poate... ca am si profesori unde nu cred ca as indrazni nici la colegi in foaie sa ma uit
Si am auzit de multe motode... unele adoptate si de mine cum ar fii servitele, hands-free... da pe aia cu ochelarii chiar nu o stiam


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

PASTE FERICIT
FIE CA LUMINA SFINTELOR SARBATORI SA VA ADUCA PACE SI LINISTE IN SUFLET SI IN CASA


HAI STEAUA!!!!

Nunta noastra
Poze
Nu te ascunde in spatele unei imagini false: oamenii te vor iubi mai mult daca esti sincer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

PASTE FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI!

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput