Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

salut fetelor si semnez si eu condicuta pentru ca v-am citit pana acum -sunteti harnice , harnice ..
dupa o seara agitata cu meciul sunt cam somnoroasa desi vremea este super- felicitari pentru jocul Stelei- merita sa cistige chiar daca noi tineam cu Rapid .
bun venit in club pentru Clauf si Kitty se pare ca vom avea ce citi despre soacre -sper soacra lui Kitty sa fie cu rosu sa mai aflam ca sunt si soacre bune prin capitala si imprejurimi(exceptandu-ma pe mine ca viitoare soacra)
Lavinia bafta multa la examen.
tuturor un WK minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Addinel,la rele cu ea!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Lavi bafta multa maine! Sa-i pacalesti tu pe toti~!
Kitty bun venit! Ce culoare are soacra?
Vecina bun venit si tie! Mai asteapta sa-ti fie soacra si o incadram la nebune daca nu se schimba. Acum bag-o si tu la "rozalii"
Fla tu pe unde umbli? Cherry da, chiar ii cunosc! La fel cum ii cunosc alti zeci de suporteri!(din galerie). Ca-i cunosc de multa vreme, asta-i alta faza. Dar hai sa nu mai vb de ei pana pe 6.
Bunicutza ai dreptate. Si ne bucuram ca vei fi o soacra buna!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Aly,nu am apucat sa mergem sa verificam daca e trecuta clauza in CF,stam asa prost cu timpul liber...Deocamdata vrem sa fim linistiti pana la Paste,o lasam pe nebuna in plata Domnului sa vedem ce si cum...daca nu se da pe brazda vom merge la un avocat,alta cale nu mai avem...!
Acum vrea bani,nu stiu daca v-am zis ca i-a cerut sotului 400 mil. lei si ne da semnatura ca renunta la acea clauza si scapam de ea...Oricum ea are unde sa locuiasca dar vrea sa ne hartuiasca pt. a-si atinge scopul...asta a fost o viata intreaga...O PROFITOARE...cum sa ceri tu copilului tau bani?Alti parinti isi ajuta copiii iar ea a facut copii sa traiasca pe spinarea lor si sa nu-i lase sa traiasca linistiti cu familia lor...1Bai...eu as impusca-o fara remuscari,nici nu se poate numi OM!


Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karol spune:

Iaca, si eu pe aici.Sint si eu o nora cu soacra dar o soacra nebuna.
Cand m-am maritat si am cunoscut-o pe soacra-mea, 2 ani am trait numai cu Distonocalm, acum dupa 9 ani de casnicie am alte metode, ii trantesc usa in nas.Sint cam rea, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Karol,nu esti rea! Probabil ca merita tratamentul!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

se vede treaba ca ne ingrosam randurile... bine ai venit karol ! Pacat ca nu-ai soacra buna, ca mai faceam si noi egal...

Cami, bine faceti, sa aveti si voi niste sarbatori linistite sa va puteti bucura de ele. Sa dea DD sa nu cumva sa intervina scarbosenia sa vi le strice.
O femeie de genul asta merita si dup-aia bucatile la .

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Ce invazie de nurori... Bun venit tuturor. Vad ca sunt mai mult ne..bune decat bune. Asteptam povesti despre ele.

Eu am o lene...si azi e vineri. Ma bucur ca vine vichendul, dar nu ma bucur ca maine merg ma ....soacra Da' o iau si pe sora mea cu mine, ca sa fim 2 acolo in caz de ceva. Ca iubi parca vad ca se duce la televizor si ma lasa singura cu ea in bucatarie au pe unde o mai fii.

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bun venit!
Cami multa putere si cu Dumnezeu inainte!

quote:
Originally posted by karol

Iaca, si eu pe aici.Sint si eu o nora cu soacra dar o soacra nebuna.
Cand m-am maritat si am cunoscut-o pe soacra-mea, 2 ani am trait numai cu Distonocalm, acum dupa 9 ani de casnicie am alte metode, ii trantesc usa in nas.Sint cam rea, nu?

karol



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Andreea, pai nu ziceai ca mergeti sa bantuiti prin magazine? O iei pe sora ta si mergeti, si pe socrosenie o lasati acasa.

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput