Clubul nurorilor (27)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

hai ca m-am intins mult de tot. scuze daca v-am plictisit, dar macar m-am linistit si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Clauf
Da ai dreptate referitor la imbunatatiri facuta in casa dar de ce nu te interesezi la un notar sau la Ad Financiara daca ai domiciliul acolo unde faci imbunatatiri poti beneficia de deduceri din impozit?
poate fetele care sunt in domeniu te ajuta
scuza-ma dar din postarea ta n-am inteles ce e cu a 2 locuinta si majorare de impozit ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

stati ca mi-am adus aminte. voi credeti ca in astia 10 ani de casnicie noi am mancat vreodata impreuna toti 4 de craciun, anul nou, paste, onomastici...etc? niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

am steluta noua...la mai mare fato!


de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Alinutza stiam chestia asta, mi-a spus-o socrela dar fara sa ajunga undeva. Stie ca am grija de baiatul ei.

marina

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

fanna, mare dreptate ai, acuma si noi mergem la servici, nu mai tin ei familia ca pe vremuri, e normal sa impartim si treaba de acasa. Noi asa facem si soacra i-a atras atentia la iubi sa ma ajute. Nu ma pot plange ca e tare harnicutz. Felicitari pentru stelutza. Ma stradui sa te ajung si eu din urma ca si eu mai vreau o stelutza...

Fetelor, musai sa va uitati la asta:

http://www.bozzetto.com/flash/fem_male.htm

e taaaaaare


Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

podoaba are cumparate pe numele ei 2 case: a ei si a noastra. conform legii, cei care detin mai multe imobile platesc majorari incepand cu prima casa in afara celei de domiciliu. in cazul meu, ea sta in casa ei. eu stau in urmatoarea casa cumparata tot de ea. la impozitul pe care ar trebui sa-l platesc se pune o majorare, ca pe vremea haiducilor. daca ar mai avea si o a 3-a casa, la aceasta s-ar pune o noua majorare de impozit si mai mare, si tot asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

felicitari pentru stelute. parca suntem la mc donalds

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauf1000 spune:

si sotul meu ma ajuta la trburi. e obisnuit de acasa de la mama, deh...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Clauf,eu te inteleg perfect,ca nici eu nu pot sa trec peste unele chestii.
Cand le vezi cu ochii tai te apuca toti dracii. Mai ales ca nu o poti suparta pe socrosenie.
te inteleg!




,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput