Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciuleandra spune:

din ciclul ' sa vorbim de funie in casa spanzuratului", am gasit un banc mishto cu forumishti:

De cati forumisti este nevoie pentru a se schimba/inlocui un bec?

-1 pentru a schimba becul
-1 pentru a posta si anunta ca becul a fost schimbat
-14 pentru a impartasi experiente similare si a arata noi modalitati de schimbare a becului
-7 pentru a avertiza asupra pericolelor ce apar la schimbarea becurilor
-27 pentru a corecta greseli gramaticale aparute in posturile despre schimbarea becurilor
-53 pentru a lua la misto pe cei ce au corectat greselile gramaticale
-2 profesionisti in domeniu care sa atraga atentia ca termenul corect este ''lampa''
-15 care sa pretinda ca au lucrat in domeniu si termenul ''bec''este la fel de corect
-109 care spun ca forumul nu este despre becuri si discutia trebuie mutata pe un forum despre becuri
-111 care sustin ca atata timp cat toti folosim becuri, discutia este utila pe forum
-306 pentru a discuta care sunt cele mai bune metode de a schimba becuri, care sunt cele mai bune, de unde se pot cumpara si cat costa
-27 pentru a posta linkuri catre siteuri unde pot fi vazute diverse modele de becuri
-14 pentru a spune ca linkurile nu sunt corecte si a posta pe cele corecte
-33 pentru a cita tot ce s-a postat pana in momentu respectiv si a raspunde ''si eu''
-6 pentru a atrage atentia sa se foloseasca functia ''cautare''
-12 pentru a posta ca ei renunta definitiv la forum din cauza divergentelor aparute pe marginea subiectului
-143 pentru a spune ''cauta intai pe google si daca nu gasesti nimic despre becuri atunci intreaba pe forum''
-16 posturi unde doi membri poarta o discutie total paralela cu subiectul
-24 posturi in care li se atrage atentia sa foloseasca mesajele private sau e-mailul
-1 moderator care sa avertizeze ca daca nu se inceteaza cu mesajele aiurea va inchide topicul
-1 membru nou al forumului care raspunde la 6 luni dupa ultimul post si totul o ia de la inceput...


sper ca nu v-ati suparat, eu m-am distrat foarte tare! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by ciuleandra

din ciclul ' sa vorbim de funie in casa spanzuratului", am gasit un banc mishto cu forumishti:

De cati forumisti este nevoie pentru a se schimba/inlocui un bec?

-1 pentru a schimba becul
-1 pentru a posta si anunta ca becul a fost schimbat
-14 pentru a impartasi experiente similare si a arata noi modalitati de schimbare a becului
-7 pentru a avertiza asupra pericolelor ce apar la schimbarea becurilor
-27 pentru a corecta greseli gramaticale aparute in posturile despre schimbarea becurilor
-53 pentru a lua la misto pe cei ce au corectat greselile gramaticale
-2 profesionisti in domeniu care sa atraga atentia ca termenul corect este ''lampa''
-15 care sa pretinda ca au lucrat in domeniu si termenul ''bec''este la fel de corect
-109 care spun ca forumul nu este despre becuri si discutia trebuie mutata pe un forum despre becuri
-111 care sustin ca atata timp cat toti folosim becuri, discutia este utila pe forum
-306 pentru a discuta care sunt cele mai bune metode de a schimba becuri, care sunt cele mai bune, de unde se pot cumpara si cat costa
-27 pentru a posta linkuri catre siteuri unde pot fi vazute diverse modele de becuri
-14 pentru a spune ca linkurile nu sunt corecte si a posta pe cele corecte
-33 pentru a cita tot ce s-a postat pana in momentu respectiv si a raspunde ''si eu''
-6 pentru a atrage atentia sa se foloseasca functia ''cautare''
-12 pentru a posta ca ei renunta definitiv la forum din cauza divergentelor aparute pe marginea subiectului
-143 pentru a spune ''cauta intai pe google si daca nu gasesti nimic despre becuri atunci intreaba pe forum''
-16 posturi unde doi membri poarta o discutie total paralela cu subiectul
-24 posturi in care li se atrage atentia sa foloseasca mesajele private sau e-mailul
-1 moderator care sa avertizeze ca daca nu se inceteaza cu mesajele aiurea va inchide topicul
-1 membru nou al forumului care raspunde la 6 luni dupa ultimul post si totul o ia de la inceput...


sper ca nu v-ati suparat, eu m-am distrat foarte tare! Pupici!







cam asa si este!!!!
e tareeeeeeee!!!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Gramada cere varf!
Ce faceti mai fetele?Vb de nu apuc sa va citesc!Lavinia ,la invatat cu tine!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Fetelor, peste 10 minute ma car. Sa aveti o seara frumoasa si plina de nabadai(Razuca).

va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Pa Cherry!
Sa nu fii cuminte!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Nadia da tu ce "invartzi" pe la curte?

Roxana fain de voi ca aveti firma, se aduna afaceristii pe aici :)

ciuleandra ce faci, nu mai vi la povesti?:) Tare bancul, il vazusem si eu mai demult, dar nu l-am mai gasit.

Mona ma bucur ca nu ne-ai uitat, da chiar asa, nu iti facem pofta sa scrii mai des?:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

Ciuleandra super tare...

Cherry cum te tunzi??? Da chear, cum e luna, in crestere sau nu??? Si eu vreau sa ma tund putin.

Flavia, ce faci, nu mai ai musafiri?????

Lavinia invatatul asta e pt restanta sau ce???

Andreea, Sun pe unde sunteti???

mai si eu m-am simti fff rau azi, sigur de la eclipsa.

va pup pe toate si mai vb

marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mai terminati fetele cu bolile astea ,ca sunteti fete tinere.Pai soacrele ce sa mai zica daca voi va simtiti rau? Ca ele saracele sunt batrane si le dor toate alea,dar n-au loc sa se vaicareasca de voi..



Asta a fost din vaicarelile unei soacre care avea impresia ca se vaita nora mai mult decat ea.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Buna fetelor,
Am stat 20 de minute sa citesc si din capitolul 24 si aici. Ati avut un spooorrrr....mama mama!
Eu am ajuns cu bine acasa dupa o ziiiii. Nici la buda nu am mers decat o singura data. Am baut un pahar cu apa si in rest...alergatura prin firma, frecush, taclale...DAR a iesit super. Am fost laudata, am luat si supravegherea cu brio si o sa-mi fie...bine! Desi eu aici am venit din cu totul alte scopuri, ma bucur cand si satisfactiile profesionale si materiale se acumuleaza!
Fetelor...eu voua nu v-am spus ceva, asa-i? Acum doua zile mi-am facut machiaj permanent la ochi. Si vineri imi fac la buze. Apoi peste doua saptamani merg la retush pt ambele operatiuni si gata!!! O sa fie fata machiata mereu, cel putin 3 ani! Cand o sa fiu "totala" pun poze in album!
Va pup si revin...ca m-au lasat neuronii!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

WOW!!!Cat ati scris azi...ati avut chef de vorba...Nu stiu cand o sa am timp sa citesc. Dar incerc sa tin pasul cu voi.
Eu nu am noutati despre socrii...
Azi vroiam sa ies la shoping dar al meu sot nu s-a simtit bine, asa ca am amanat pt maine.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput