Clubul nurorilor (25)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Bhey ia nu mai fa mishto de o baba ramolita, care scrie intr-o engleza de balta! Acush am vazut ca am scris replay! Sorry!

quote:
Originally posted by impreuna

Marina auzi la ea sa-i fie rushine, of of :)
Asa-i cum ti-a explicat Sun, da dc vrei la mesajul meu replay with quote (citat) si cand ti se deschide "fereastra" de raspuns, copiezi link-ul cu pozele si ce scrie pe langa in paranteze, apoi dai "trimite" si va aparea asa cum vrei:

poze

Flavia (sotie si mamica fericita)



Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

quote:
Originally posted by cherry22
Andreea, mai ai probleme cu netul? Ce mai face bb?




Ma termina netul. Pe langa faptul ca merge foarte greu, se si deconecteaza.

Eu abia m-am intors din oras. Si...cum pana acum am reusit sa ma abtin, azi m-am revansat...in fiecare zi trec pe langa o gogoserie. Si asa bine miroase...3 bucati mi-am luat si le-am mancat cu o pofta...

20+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Flavia, al meu lucreaza la City Plaza. Si zicea ca sotzul tau s-a dus la el ieri (ca venise cu inca niste tipi acolo) si l-a felicitat pentru nunta si al meu se uita ca la felul 14 pana i-a zis sotzul tau ca noi doua vorbim pe forum. Acuma sper ca n-a incurcat al meu borcanele, ca zicea ca i s-a parut cunoscut sotzul tau (de cand eram colegi la Intellisync).

Miresica de 15 iulie



Al meu cica nu stie unde-i City Plaza
Da poate ar trebui sa ne intalnim o data toti 4, ca atunci sigur o sa stim fiecare despre cine e vorba

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Mei Sun nu fac misto, doar ai scris bine:) Acu pe bune, sa sti ca io-s mai ramolita deat tine, nah

Cred ca merg sa ma culc, sa mai imi treaca ramoleala:)

Cherry vezi ca imediat urmeaza capitol nou, deci fii pe faza

Marina merge?

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

buna dragutelor!ce mai faceti?vreau o cafea...cred ca pu de una maaare...mai vrea careva?

mamica de baieti Bogdan(10.01.2000)& Florin(16.04.1990)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Uite pt tine Fana si cine mai vrea :)
Tu esti?:) Ca vad ca ti-ai schimbat semnatura si locul de bastina...

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Andreea, sa-ti fie de bine! Mi-ai facut pofta, as manca si eu una.


Flavia, sper sa fiu pe faza si sa ma descurc.

Fana, eu am baut cafea dimineata, dar, daca vrei, iti tin companie, virtuala
Ce baieti mari ai, sa-ti traiasca!

Fetelor, e sfarsit de saptamana, se pare ca ne-am ramolit cu toatele. Lasa ca ne revenim in wk. la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

ia sa vad daca mi-a iesit

marinar
[url=http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos]pozici[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Flavia, atunci bitz me... Sa fi fost sotzul lui Roxi? Insa cu sotzul ei n-am fost colega si al meu era convins ca de acolo il stie... Si i-am zis unde lucreaza acum Mircea si-a zis ca au ceva oameni cazati la ei. Mda, trebuie facute sapaturi. Ce ti-e si cu barbatii astia...
Da' nu-i rea ideea cu intalnirea . Chiar mi-ar place, cand ne-om gasi ceva timp liber, ca noi suferim tare din lipsa lui...

Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

nu mi-a iesit, sunt batuta in cap

marinar
[url=http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos]pozici[/url]

Mergi la inceput