Stop

Stop | Autor: tanita

Link direct la acest mesaj

As dori sa stiu de ce mesajele mele sunt moderate. Lucrez de ani buni in mass media,in momentul de fata la un tabloid european si particica asta mi se pare un lucru extrem de grav. Mesajele nu au nici un fel de tenta obsecena iar forumlarea lor nu despaseste cu nimic limbajul pestritz al inerlocutorilor mei.

Astept un raspuns plauzibil.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

quote:
Initial creeata de tanita
Astept un raspuns plauzibil.



pentru ca meriti!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

quote:
Originally posted by dante01

quote:
Initial creeata de tanita
Astept un raspuns plauzibil.




pentru ca meriti!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA



Danteee, nu-i frumos...Explica-i fetii exact unde-a greshit in fara celor 10 mesaje standard de moderat.

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Tanita,
Raspunsul il aveai deja in postarea mea de la "terorismul religios", poate n-ai citit-o cu atentie.
Sa reluam: acest forum are un regulament pe care se presupune ca l-ai citit si la care ai aderat la inscriere. Apoi, mesajele fiecarui nou venit sunt moderate la inceput. Din pacate, de la bun inceput mesajele tale au avut o nota agresiva/atac la persoana. Un alt moderator, respectiv Lia, ti-a atras atentia asupra acestui lucru la un alt subiect, e drept ca n-a specificat ca era valabil pt. toate forumurile pe unde scrisesesi sau urma s-o faci, dar cred ca era de la sine inteles.
Ai nesocotit avertismentul si-ai continuat sa folosesti aceiasi atitudine agresiva si limbaj suburban, reciteste-ti, te rog, postarile de la subiectul cu "terorismul religios".
Nu lucrez in presa dar cred ca e o regula de bun simt, sa nu scri ce si cum iti vine la gura. La fel e si aici, cand limitele sunt depasite, intervine "cenzura". Incercam pe cat posibil sa ne tinem departe de marginea santului.
Concluzia: nu cerem nimanui sa puna floricele in continutul fiecarui mesaj ci doar sa se pastreze in limitele decentei, atat cu privire la atitudinea fata de ceilalti membri cat si cu privire la vocabular.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanita spune:

Multumesc liliana.

Trecand peste faptul ca nu sunt de acord cu cenzura si judecand coerent se impuneau a fi luate aceleasi masuri si interlocutorilor mei. Nu ca as fi eu mai breaza, ci doar pentru a pastra un echilibru in judecarea echidistanta a comportamentului membrilor pe acest forum.

Iren, multumesc de-asemenea. Am vrut sa o fac pe PM dar nu e posibil.

Am mai ramas Dantje, careia ii forumlez urmatoarea intrebare: Esti moderator sau pacalici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

1-sunt dante01
2-sunt moderator
3- tu ce esti, membru, gigi contra sau pacalici?
nu astept un raspuns!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70980" target="_blank">IN MEMORIAM LAURA STOICA

Mergi la inceput