Sa aducem lumina de Paste in sufletele batranilor

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:


Am reusit sa adun si sa depun 200RON la banca, vineri.
Duminica vreau sa vin si eu. Am sa urmaresc in continuare pe aici ce mai e de facut. Daca pot sa ajut cu ceva pana duminica, la cumparaturi, dati-mi un PM.
Va pupic fete inimoase!

Nickidutza
The day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Contactnicole, daca reusesti sa ajungi tu duminica ar fi minunat pentru eu sunt in sesiune si fiecare minut conteaza pentru mine. Dar vreau sa va dau neaparat pozele facute in martie. Sta cineva in zona Bucur Obor, Piata Alba Iulia, Piata Unirii?


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

quote:
Originally posted by Arhistefy

Contactnicole, daca reusesti sa ajungi tu duminica ar fi minunat pentru eu sunt in sesiune si fiecare minut conteaza pentru mine. Dar vreau sa va dau neaparat pozele facute in martie. Sta cineva in zona Bucur Obor, Piata Alba Iulia, Piata Unirii?


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela



Eu stau in zona Bucur Obor. Dar dupa ora 18, in orice zi, daca poti si tu. Da-mi un PM si rezolvam cumva.

Nickidutza
The day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ce ma bucur de cate ori vad ca mai scrie cineva...
Uneori imi e teama ca acest subiect sa nu devina unul abandonat.
Am o super veste, vom primii din partea celor de la "desprecopii" 400 de euro, dar dupa ziua de Duminica.
Contactnicole multe multumiri pt participare si pt cei 200 de ron.
Cat de repede voi face lista cu ce am strans pana acum. Trebuie sa ne mobilizam ca nu prea mai e timp.
Arhistefy bafta la examene."Sa aducem lumina de Paste in sufletele batranilor" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72112
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Contactnicole, draga mea, nu ai optiunea de PM activata! Poti sa-mi transmiti tu mie pe PM o adresa de mail pentru a lua legatura cu tine? Dupa ora 18.00 este perfect pentru mine.


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

buggy


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Asa cum am promis am reusit sa finalizez lista cu ce am strans si cu cu ce e posibil sa avem pt Duminica.Va rog sa ma corectati si sa interveniti acolo unde gresesc:Fonduri stranse cu ocazia Pastelui:Carolinah- 100 ron
Terry- 100 ron
Iarina- 30 ron
Contactnicole-200 ronPosibile fonduri :Desprecopii: 400 euro
Andries: 100 ron
Andreea_Tx: 100 ron
Antonoaia: o suma de baniLista cu posibile produseCarolinah: produse in valoare de 1000 ron
Micaels: Torturi
Mihaella: Bere fara alcoolLista cu cele care cred ca pot venii DuminicaWitchie
Micaels
ContactnicoleVa rog sa ma corectati acolo unde gresesc si va rog sa imi confirmati inca o data pe ce ne putem baza.
Carolinah crezi ca mai poti obtine acea sponsorizare?
Andreea_Tx cand ne-am putea intalnii pt cei 100 ron?Dupa cum spuneam, batranii se pregatesc pt o masa mare afara in curte. Avem torturi si oua pana acum sigur, dar mai trebuie sa le ducem si lor niste cozonaci si ma gandeam la ceva de mancare ( drob sau ceva) si niste veredeturi si fructe. Aveti vreo idee?
Avem nevoie si de tacamuri de unica folosinta.Va pup si abia astept sa mai scrieti la acest subiect "Sa aducem lumina de Paste in sufletele batranilor" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72112
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Buggy, eu asa sper!

Astazi discut. Vorbim apoi pe PM daca reusesc cum facem cu banii si cu factura.

Va tin la curent...

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Buggy eu nu ma pot deplasa de acasa a in afara de al meu copil mai am unul mic al unei prietene sapt asta la mine deci daca poti sa te repezi pana la mine ar fi perfect sau daca poate Carolinah intr-o zi sa treaca prin zona ca sta mai aproape de mine decat tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Andreea, sorry, nu stiu insa cum as putea ajunge pana in w/e. Imi pregatesc fetita de gradinita si sunt ocupata cu dosar, haine si alte chestii de cumparat.

Buggy, am banii! Ti-am dat PM.

lina, cu Alina si Ana... si tati, evident

Mergi la inceput