Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Marina,gata ,se vede!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Dap, se vede. Asa carnatzoi, dar am putut sa vedem si noi fata. Si imi pareti atat de cunoscuti aman2.
Pupici la fete!
p.s. Andreutzaaaaaa????

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by marinar


Raza nu fii suparici... cred ca piticii nostri vor sa apara impreuna. Poate luna care vine vom fi mai norocoase.




Poate... dar acum, simt un mare gol in suflet si ochii inoata in lacrimi...

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Razuca nu fi trista ca bb are vreme sa tot vina, cu atat mai mult sunt sanse mai mari cu cat esti mai linistita si relaxata.

Marina fine poze, in sfarsit

Uitasem sa va spun buna dimineatza :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bunicuta spune:

Neata si de la mine pentru toate fetele
este o zi superba in Buc ca eu deja la 9.00 am fost la un notar in interes de serviciu si nu-mi venea sa ma intorc la munca era asa bine de-o plimbare dar....
v-am citit dar ca un facut am avut mult de alergat la serviciu si n-am putut sa va mai scriu
pentru marinar, razuca si cherry- nu va necajiti fetelor bb-ei vin cand vor ei dar SIGUR vor veni-sa va spun din experienta mea -3 luni dupa nunta am luat anticonceptionale(pe vremea lu'raposatu) apoi am abandonat si nimic am fost in concediu si nimic si in sept dupa o ciondaneala cu sotul- surprise-in Iunie anul urmator am nascut deci nu va necajiti dar nici nu va certati cu sotii(dupa reteta mea)asteptati-sunt sigura ca veti deveni mamici
Lavinia succes la invatat-
Flavia as avea o rugaminte la tine daca poti sa-mi dai si mie pe PM parola pentru a intra in albumul cu poze sunt curioasa sa va si cunosc poate pun si eu(cu ajutorul fiului meu niste poze)ca nu sunt asa de "batrina" desi m-am numit bunicutza-
Cherry- la multi ani pentru bunicutza si tatal meu are tot 86 ani-imi pare rau ca soacra ta se poarta asa cu buni dar intotdeauna exista o justitie divina -oricum daca voi va purtati frumos si o iubiti pentru buni cred ca este f important.
Andreeace face bb- este fetita? ca m-ai certat ca daca este baiat te superi pe mine.
Fanna -gata cu actele ? greul de-abia acum incepe oricum mult succes
M-am intins cam mult cu scrisul -scuze-
pentru toate nuroricile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

'Neata,gagicile!
Marina,gata,am vazut pozicile...bafta cu bb,v-ar sta bine cu unu' mic !
Raza,nu fi soro suparici,abia ati inceput sa lucrati la proiectul BB si vrei sa-ti iese din prima?Rabdare si fara stres,data viitoare vei avea succes...!
Cherry,blondina nu a venit azi noapte acasa...o fi bine,o fi rau...!
Ieri noi am fost plecati pe la parinti,si-a luat fratele meu masina si a trebuit s-o "ude",copiii s-au simtit excelent la curte,s-au plimbat cu bicicletele iar aseara tarziu am ajuns acasa...au adormit instantaneu

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:



marinar
http://pg.photos.yahoo.com/ph/msailor22/album?.dir=a71d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Camelia,n-are cum sa fie rau ,doar bine.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Cami asa-i cum zice Dana, era pacat sa incheiati ziua frumoasa de ieri altfel decat bine

bunicutza am trimis, asteptam impresii

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Marina, am vazut pozele, sunteti niste frumosi. Nu fi suparata in privinta lui bb, vine el cand nu te astepti.

Cami, ma bucur ca ati avut o zi superba, fara socrela. Poate scapati de ea si nu se mai intoarce.

Bunicuta, m-am necajit un pic, ca eu speram sa iasa din prima, dar, afara e primavara, suntem tineri si ferice, va veni el bb si la noi. si asteptam poze cu tine si impresii despre noi

Razuca, nu mai fi trista, vine el bb. Ai facut testul destul de repede, zic eu, poate e bb pana la urma, eu inca mai sper. Cand trebuie sa-ti vina uratii? si fii vesela!

pup fetele


Mergi la inceput