Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

fetele, unde ati plecat toate???? m-ati lasat singura?????????

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Sunt si eu pe aici...dar in reprize! Ai pus mana pe carte, domnitza???

quote:
Originally posted by lavinai

fetele, unde ati plecat toate???? m-ati lasat singura?????????

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele




Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

sigur ca DA, SEFA!!!!
mai am un sfert de materie pana vienri (ca sambata e examenul......)

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

SUN, un pt tine, ca esti o dragutza!!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Fetele...eu sunt franta de oboseala.M-am plictisit azi de moarte...si m-am si enrvat ca englezii ne cred niste retarzi...seminarul asta trebuia sa se adreseze studentilor din anul I,II nu noua....dar ma rog...nu mai comentez ca iar ma enervez.
Eu va zic "noapte buna" ...ma retrag la nanica...

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Gata, mi-au plecat si mie musafirii si asa cum ati prezis, am venit sa va urez noapte buna:)
Ca in seara asta vreau sa petrec timp cu sotiorul meu, eventual sa impartim virushii ca fiecare avem cate ceva :)
pe frunte de noapte buna :P

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Hai c-am intrat si eu sa va pup de noapte-buna! Sa visati frumos!
Te pup si io, mumoasa invatzacioasa ce esti!

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

buna seara!
flavia m-ai omorat cu musafirii!ce va mai petrecaritzi!!!!!!!!!!!! dar ce densitate de musafirei pe m patrat! obositzi bebelica! mai da-ti-i si afara ca va perturba gaza mica sau...vreti sa o obishnuiti cu societatea ? cat despre soacra-mea....la cat de rar ne vedem nu prea o pot aduce in discutzie ca nu am noutatzi....
dar mai vin si eu pe ici pe colo cu acte o completare. ok? sa nu av suparati pe mine ca nu scriu mai des. merci pt intelegere


cherry, vin si repet si eu ce spunea una din fete: excelente buchetele tale! am tars cu ochiu` la fotoase.

alynutza.....ce talie de viespishoara ai! misto rochia! cred ca va fi deosebita cu aplicatiile si modificarile care vor surveni! bravos! sa fii o printzesa si sa o porti cu mandrie! lenejrie de satin...am avzut ecva la metro; dar nu stain lucios....ci din ala mat. cel lucios e cam ....incomod. am avut eu si se cam elecrtiza,se tragea si aluneca...etc. daca cumva vad pe unde prin oras iti comunic.

raza nu dispera! vine si bb cand va trebui sa vina! nu te stresa ca nu rezolvi nimik. am prieteni care de 3 ani se chinuie....si la fel de disperati erau...dar cand se asteptau mai putin a aparut si bebelica. asa ca stai linsitita, vine el cand simte ca trebuie sa apara.

nopate buna tuturor!!!!!!!!!!!!!!!!!
seara minunata si spor la invatzat, lavi!

pa!!!!!!!!!!!!

roxi foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata fetele,
Am intrat sa va urez o zi faina, plina de soare si voie buna. Eu am azi un mega audit la locul nr. 2 de munca (ala second-hand) si nu o sa intru decat pe seara.
Va pup

Milioane de inimi - 2 culori, o întreaga natiune - o singură iubire,58 de ani de glorie - legenda trebuie să continue!
7 MAI 1986-SEVILLA
10 MAI 2006-Eindhoven
CAMPIONII, CAMPIONII, OLE, OLE, OLEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a.cicel spune:

Neatza
Sper sa imi mearga azi netul si la serviciu, ca de nu ... pe furnizori.
Sun bafta azi si sa iasa bine totul.
Noi sambata mergem la ....soacra. De fapt eu vreau sa merg la Mures la Metro si la Selgros. Dar hai sa zicem ca mergem la soacra. Mergem dimineata si seara ne intoarcem. Eu nu dorm acolo, asta e sigur. Si jumatate din imp il voi petrece prin magazine

20+
POZE

Mergi la inceput