Iasule, mandra cetate! (28)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gabriela, sorry, nu am cum... Ti-am trimis PM...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

DAAAAAA!!!Imi vine si mie sa pling ..am stat la sc C ultimul etaj ap cu o camera!!!In 3 ani cit am stat acolo nu m-am lipit de nici un vecin iar la plecare tocmai incepusem sa vb cu o vecina de la 3 cu o fetita Raluca...si apoi am plecat.Tare rau imi pare ca am plecat..desi aici am o camera in plus si confort mai mare ..totusi ma obisnuisem cu zona aia..desi cind am fost prima oara acolo spuneam ca n-as staaaaa.Eu tot sper ca MA VOI INTOARCE,il tot prelucrez pe sot ca 3 camere in Nicolina ar fi mai bine acum cu marirea familiei(desi finante.. ioc).Saracul m-a intrebat daca macar la pensie o sa ma linistesc cu mutatul ca in fiecare am eu tot deschid subiectul sau cica sa ne mutam direct la vila ca sa sarim urmatorii pasi.
Hai ca m-am intristat destul azi ..si asa vremea de afara ..si acum vestea asta..ca aveam si eu o vecinica de treaba si am ratat.
Pupici lui Fabian(fara creti).
GAbi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:


Fetele,sanatate la copilasi!

Maine mergem la concert daca nu ploua si putem stabili si un punct de intalnire.

Pai Danno,de ciuda m-am imbolnavit,ca nu mai vii Am facut atatea temenele (dar fara iarta-ma),ca m-a apucat durerea de spate
Iti tinem pumnii pt diseara,BAFTA!

Va pupic


Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Lacri,scrii asa: [ url = "adresa link-ului pe care-l doresti" ] Poze [ /url] ,dar fara spatii intre ele

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Apropo de tehnica,am uitat sa pun un banc:

Francezii au facut niste sapaturi arheologice si au gasit la vreo 50 m adancime resturi de fire de cupru. Dupa ce au fost cercetate cu atentie de oameni de stiinta, s-a tras concluzia ca stramosii francezilor, Galii, pusesera la punct o retea de telefonie subterana. La aceasta neasteptata veste, nemtii, ca sa nu ramana mai prejos, au inceput si ei sa sape si pe la 70 m adancime au gasit niste resturi de sticla de unde, dupa alte cercetari, au ajuns la concluzia ca stramosii lor, Gotii, pusesera la punct o retea subterana de fibre optice. Romanii au inceput si ei sa sape 100 m si nu au gasit nimic si au ajuns la concluzia ca dacii comunicau wireless

Nora

Comorile Norei


Costume carnaval


Noi doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

io declar solemn ca nu pot sa tin pasul cu voi absolut deloc.
asa ca am sa mereu, dar de scris ... slaba nadejde
va pup
sanatate la puiuti bolnaviori si mai apar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by Darria
Acelasi lucru este valabil si daca te strang intr-o anumita zona.




exact problema mea din momentul asta.... Si ce le face???

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!



Nimic deosebit, sunt lasati cateva ore pe calapod dar tu nu o sa mai ai probleme(stiu pe cineva care face asa cu fiecare incaltaminte, exceptie cea de iarna).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:



Dana, nu ne tine pe jar...abia astept sa ne spui ce-ai facut...
Noi suntem bine, ocazie cu care doresc sanatate la toti copilutzii bolnaviori, dar nimic deosebit de raportat...doar ca am inceput, cu ajutor curatenia de primavara.
Cristina, imi pare rau de Rares, se pare ca perioada linistita a fost doar cea de incubatie . Sanatate si liniste la pui mic!
Nora sanatate si ai grija draga ca nu-i de gluma cu spatele...stiu si eu, din pacate cum e.
aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiarama spune:

quote:
Originally posted by Darria

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by Darria
Acelasi lucru este valabil si daca te strang intr-o anumita zona.




exact problema mea din momentul asta.... Si ce le face???

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!



Nimic deosebit, sunt lasati cateva ore pe calapod dar tu nu o sa mai ai probleme(stiu pe cineva care face asa cu fiecare incaltaminte, exceptie cea de iarna).



Si eu am apelat pentru o pereche de cizme noi primite cadou si care erau putin cam strimte .Problema s-a rezolvat .

Gabi , mama de Mihnea (3-01-2004) si Tudor (20-09-2005)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lacri spune:

http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Fabian si mami Lacramioara

Mergi la inceput