Clubul nurorilor (23)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetelor, mersic tare mult de aprecieri . Eu sunt fericita ca am gasit-o intr-un final, desi sincer nu-mi faceam sperantze prea mari de la expo, ca anul trecut a fost nasol. Mi-am facut damblaua si-am probat si o rochitza Eddy K (din aia la care numai inchiriatul costa aproape cat rochitza mea noua noutza si facut si la comanda pe masura si placul meu), insa nu-am ramas foarte impresionata (nu dati cu rosii).

Cami, soacra ta este un exemplar... nu credeam ca exista asemenea oameni. In loc sa va ajute, sau macar sa va lase in pace ea inca va cere bani... chiar ca merita . Sa-i n-o lasati sa va supere, ripostati cu aceeasi moneda! Uite un pentru tine.



Miresica de 15 iulie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

alynutza, frumusica rochita, sa o porti sanatoasa, sa fii o mireasa frumoasa si sa ai o nunta ca in povesti!!!

cami, intr-adevar este trecuta prin viata, a avut multe greutati, dar autoritara nici intr-un caz nu este!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Camelia,saraca de tine!
E nasol cu o asa femeie nebuna pe capul tau, dar ea are unde sa se duca daca pleaca de la voi?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Dana,scorpia n-a prea stat cu noi decat perioade scurte,intotdeauna isi gasea cate un fraier caruia ii manca banii...si acum sta la cineva dar individul nu este tocmai bogat si s-a gandit ea ca n-ar fi rau sa ii santajeze si pe copii...

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by Raza de soare

quote:
Originally posted by cherry22

Razuca, nici mie nu mi-a fost prea bine saptamana trecuta. Am facut un test si a iesit negativ, dar oricum era prea devreme, abia pe 4 ar trebui sa vina rushii, deci, mai am sperante. si sa dea DD sa fie bb la tine.




La cat de mult vreau bb, cred k ma darama dak vad o sg liniuta... ne uitam ieri, puiu si eu, cu drag la toti bb-ii din parc... si la fiecare spuneam "vreau si eu..."oof, vreau bb!

AMR 2 luni + ... pana la nunta

Foto






raza , ce fain de tine, ca si al tau isi doreste in bebe!!!! la noi, sotzul e un pic cam speriat (si egoist zic eu...) ca ii este frica ca dupa ce avem un bebe nu mai am timp pt el...... dar de un timp incoace (de cand o avem in viata noastra si pe nepotzica mea) parca a inceput sa se mai schimbe, s-a mai obisnuit cu ideea si am stabilit ca dupa licenta din vara facem bebelu'. sper doar sa vina atunci cand vrem noi!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

partea proasta e ,ca o sa imbatraneasca si tot pe capul tau cade.asta daca nu reusesti sa te muti.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherry22 spune:

Dana, fericito, mai ai putin si scapi de acritura. Dar, unde pleaca ea atata timp? Se mai intoarce in tara?

Cami, lasa ca o sa iasa soarele si pe strada ta, ca meriti.

Lavi, la noi eu eram speriata de ideea de a avea un bb, dar acum abia astept sa am unul.

Flavia, pe unde umbli, ca am ajuns deja la pagina 10? Mooaaama, ce harnice suntem!

toate noricile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

m-a tampit forumul asta! Mai devreme imi tot dadea eroare la mesaj.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Am deschis un capitol nou aici
Sunt pe fuga k am fost anuntata ca vin musafiri, nush cand apuc sa intru, da promit sa recuperez

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cherry,pai soacra-mea de la Paste la Craciun sta la tara.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput